Buďte OKAY na Vianoce aj v novom roku

Okay Vianoce

Duch Vianoc prišiel aj do OKAY a my veríme, že ste ho pocítili nielen v našom e-shope, ale aj v každej z našich predajní.

Je pre nás splneným snom, že ste v našich produktoch našli zaľúbenie a boli nám celý tento rok naklonení. Naším hlavným cieľom je plniť Vaše želania, preto Vám ponúkame len tie najkvalitnejšie produkty za prijateľné ceny. Tiež za Vás práčka od nás vyprala záclony, kuchynský robot vymiešal cesto na vianočné pečivo a chladnička uchovala potraviny na štedrovečerný stôl skutočne čerstvé? Sme radi, že sme Vám ušetrili prácu. Za rok 2019 sme vás obslúžili 13,8 milióna a to je slušné číslo!

Šetriť peniaze aj prácu a rozdávať radosť sa chystáme aj v budúcom roku. Veľmi si vážime Vašu lojalitu a priazeň a dúfame, že nám budete verní aj naďalej. Pre nadchádzajúci rok 2020 pre Vás chystáme celý rad noviniek z oblasti elektra aj nábytku. Tešiť sa môžete na nové, ale aj rokmi preverené akcie, o ktorých Vás budeme včas informovať nielen elektronickou a tlačenou formou, ale aj na sociálnych sieťach, takže nás nezabudnite sledovať.

Vianoce sú báječným obdobím, počas ktorého majú v našich srdciach miesto tie najkrajšie pocity, ktoré chceme zdieľať so svojimi blízkymi. Dovoľte nám jich touto formou zdieľať práve s Vami. Ďakujeme za priazeň a dôveru každého z Vás.

Krásne sviatky, bujarého Silvestra a OKAY nový rok praje Váš najväčší predajca televízorov a veľkých spotrebičov v Slovenskej republike OKAY s.r.o.


Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
+421 918 726 222
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky