Black Friday 2020: prichádzajú najväčšie zľavy v roku

Black Friday 2020

Najočakávanejšou výpredajovou akciou roka je už tradične Black Friday. Pôvodne jediný deň, počas ktorého predajcovia ponúkajú tovar s veľkými zľavami, sa premenil na veľký sviatok všetkých vyznávačov nákupu a nízkych cien. Nakúpte si v predstihu vianočné darčeky s výhodnými zľavami z pohodlia domova!

Zľavy, zľavy a len zľavy

Black Friday každým rokom štartuje predvianočnú nákupnú horúčku. Veľa ľudí čaká práve na túto akciu, aby nakúpili naozaj výhodne. Už od pondelka 16.11. sa môžete tešiť na tie najväčšie zľavy v roku. Nakupujte bezpečne a z pohodlia domova tovar s výraznými zľavami. 

Nielen zľavy, ale aj pár výhod navyše!

V OKAY však okrem zliav ponúkame zákazníkom tiež celý rad ďalších výhod a služieb.

  • Objednajte si tovar z pohodlia domova a do 60 minút ho máte doma. Služba z Predajne až domov Vám ušetrí čas a netrpezlivé čakanie na objednaný tovar.
  • Nie ste si istí výberom vianočného darčeka? Využite možnosť vrátenia nevhodného darčeka až do 15.1.2021.
  • A na nezaplatenie je možnosť osobnej návštevy predajní a konzultácie s našimi špecialistami. Všetko si môžete priamo "ohmatať" a nakúpiť až v e-shope
  • Samozrejmosťou v OKAY je zabezpečenie výhodného splátkového programu, kedy nie je potrebné obmedzovať sa aktuálne dostupnými financiami.
  • Veľmi obľúbená je tiež možnosť predĺženej záruky a poistenia, ktoré si naši zákazníci vyberú najčastejšie pri nákupe mobilných telefónov.

Predvianočné šialenstvo z pohodlia domova

Black Friday si užijete v bezpečí z pohodlia domova v našom e-shope. Bez tlačenice v kamennej predajni je nákup elektra alebo nábytku jednoduchou záležitosťou - niekoľko typov platieb úplne uspokojí aj tých najnáročnejších on-line zákazníkov. S výberom tovaru vám tiež pomôžu video recenzie a ohlasy zákazníkov.

Nakúpiť tovar za maximálne zľavy môžu teda počas Black Friday všetci. Jedinou nevýhodou snáď môže byť len to, že skladové zásoby akciového tovaru nie sú nekonečné a tak aj tentoraz platí, že kto skôr príde, ten skôr berie.

 


Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
+421 918 726 222
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky