Herný notebook

Notebook ASUS ROG Strix G17 G712LU-EV013T i7 16GB, SSD 512GB

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Ilustračné fotografie

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach

Model roku 2020

Pokud hledáte ultimátní výkon i jedinečný styl pro vaše hraní, jste na správném místě.

  • Full HD rozlišení obrazovky a obnovovací frekvence 144 Hz dodá maximální detaily pro všechny vaše hry
  • Výkonný procesor Intel Core poslední generace je zárukou plynulého běhu všech nainstalovaných her a aplikací
  • Dedikovaná grafika Nvida GeForce s pamětí 6 GB pomůže s vykreslováním i těch nejnáročnějších scén
  • Bleskový SSD disk s kapacitou 512 GB se postará rychlé spouštění celého systému i jednotlivých aplikací
  • Chladicí systém z měděných trubek a dvou nezávislých větráků maximalizuje účinnost chlazení
  • Díky nejnovějšímu dvoupásmovému 802.11ax Wi-Fi 6 připojení se připojíte rychleji a s větším dosahem
  • Profi klávesnice  N-Key rolloverem a anti-ghostingem slibuje rychlou reakci při psaní i hektickém ovládání počítačových hrdinů.
  • RGB podsvícení s řadou efektů je ideálním doplňkem při hraní v noci či v hůře osvětlených pokojích
  • Do děje vás vtáhnou vestavěné reproduktory, díky kterým nemusíte dokupovat drahé přídavné audio

Tak neváhejte a ještě dnes si začněte užívat dokonalý výkon i úchvatné efekty při vašem hraní.


Kód výrobku: G712LUEV013T
Part.No.: G712LU-EV013T

 

Herný notebook

 

Špičkový herný výkon v ľubovoľnom prevedení a rad najrôznejších vylepšení ponúka najnovšia rada herných notebookov od spoločnosti ASUS pomenovaná ROG Strix G17. Okrem aktuálnej generácie procesorov aj nadštandardne výkonnej grafickej karty sa môžete tešiť napríklad na efektívne chladenie, ktoré ešte viac podporí váš výkon alebo na bleskové internetové pripojenie, ktoré nikdy nenechá záseky vo vašom online hraní. Ako čerešnička na torte je potom pripravené štýlové podsvietenie nielen klávesnice, ale celého prístroja.

 

 

 

 

 

DIZAJN

REPREZENTATÍVNY VZHĽAD

 

Pri práci na dizajne modelov Strix G17 spolupracoval výrobca so skupinou BMW Designworks Group, ktorá mu vdýchla nielen jedinečný vzhľad, ale aj prepracovaný spôsob chladenia 3D Flow Zone. Výsledkom je tak krásna konštrukcia s brúseným vekom a asymetrickými výrezmi na vetranie. Jedinečný vzhľad doplňuje voliteľný svetelný pruh s nastaviteľným RGB svetlom.

 

 

 

 

Elegantná línia

Zo spolupráce so skupinou BMW Designwork vznikol moderný koncept, ktorý vsádza na jednoduchý a výrazný štýl so zvýšenými lismi a výkyvnými rebrami. Na prvý pohľad je tak jasné, že sa nejedná o žiadnu rárohu.

 

 

 

Štýlové podsvietenie

Vďaka svetelnému pásiku na spodku notebooku dodáte štýl každému nočnému hraniu. Prispôsobte si podsvietenie práve spustenej hre alebo jemne doplňte sledovaný film. Je to len na vás. Navyše je samozrejmosťou synchronizácie s ďalšími prístrojmi Aura Sync. 


 

 

Tenký rámček

Rámček po okrajoch displeja sa podarilo stenčiť na minimálnu možnú mieru, vďaka čomu je notebook nielen sám o sebe kompaktnejší, ale navyše nijako neruší pri pozorovaní obrazovky. Môžete sa tak naplno ponoriť do herného či filmového zážitku.

 

 

 

Spevnené pánty

Unikátne pánty inšpirované zatváraním lietadlových dverí sú nielen veľmi pevné, ale elegantne miznú späť do konštrukcie pri každom zatvorení. Vďaka tomu si notebook udržuje nízky profil a zároveň podporuje odvetrávanie a zlepšuje chladenie.

 

 

Jednoduchý upgrade

Jednoducho sa potom taktiež dostanete k vnútorným komponentom svojho prístroja, ako je operačná pamäť alebo úložisko. K vylepšeniu notebooku o dodatočný výkon alebo kapacitu tak bude stačiť odmontovať spodný panel obyčajným skrutkovačom. 

 

 

 

 

DISPLEJ

SUPERRÝCHLE ZOBRAZENIE

 

Displej úplne odpovedá všetkým herným požiadavkám pre čo najrýchlejšie zobrazenie a tak aj okamžitý prehľad o hernom dianí. Využíva k tomu napríklad rýchlu obnovovaciu frekvenciu dosahujúcu pri modeloch rady Strix G17 až 240 Hz alebo minimálnu odozvu. Na vás tak čaká krásne plynulá grafika aj pri vysokom FPS.

 

 

 

 

VÝKON

MAXIMÁLNE DETAILY

 

Pod kapotou prístroja nájdete jednoznačne to najlepšie, čo súčasné komponenty ponúkajú. Najnovšia generácia procesoru a grafickej karty, viac než dostatok operačnej pamäte aj bleskový SSD disk. To všetko vám pomôže dosiahnuť na tie najlepšie detaily vo vašich hrách či na najpohodlnejšiu prácu v náročných programoch.

 

 

 

Intel Core

 

NVIDIA GeForce

 

RAM

 

SSD

i7 10750H

(2.6 / TB 5 GHz)

 

GTX 1660 Ti

6GB GDDR6

 

16 GB DDR4

2933 MHz

 

512 GB

M.2 PCIe NVMe

 

 

Intel 10. generácia

Procesor značky Intel vo svojej poslednej verzii ešte narástol na výkone a skvelo tak podporí každú hernú pecku, ktorú si nainštalujete. Po novom ponúka procesor šesticu fyzických jadier, ktoré sa rozdeľujú vďaka Hyper-Threadingu do dvanástich vlákien, takže multitasking nie je najmenšou prekážkou.

 

 

Grafika GeForce

Ani v grafickom výkone nezostáva model pozadu a je vybavený hneď špičkovou grafikou od Nvidie. Vďaka tomu napríklad vylepšuje osvetlenie a herné efekty, ako je napríklad večerné šero plné tieňov alebo vodná hladina.

 

 

 

Operačná pamäť

Dvojkanálová operačná pamäť DDR4-266 je vysoko výkonná RAMka, ktorá bez problémov zvláda akúkoľvek výzvu. Môžete tak hrať najnovšie náročné tituly a zároveň je streamovať či chatovať so spoluhráčmi bez najmenšieho záseku.

 

 

Bleskový disk SSD

Výsadou SSD diskov je bezpochyby ich neuveriteľná načítavacia rýchlosť. Spustenie systému v priebehu pár sekúnd, hry načítané počas mrknutia oka a samozrejme aj dostatočná kapacita pre všetky súbory, filmy, hudbu a objemné hry. 

 

 

 

 

 

CHLADENIE

INTELIGENTNÝ ODVOD TEPLA

 

Jedinečný spôsob chladenia obstaráva pri modeli Strix G17 dvojica ventilátorov s 83 lopatkami v tvare krídel, ktoré zlepšujú prúdenie vzduchu, samočistiaci tepelný modul, ktorý odsáva prach a zvyšuje tak životnosť a taktiež ultratenké lamely, ktoré rozširujú povrch pre odvod tepla. Chod celého počítača je navyše sledovaný softwarom Armory Crate, ktorý prepína medzi prevádzkovými režimami a optimalizuje výkon jednotlivým úlohám.

 

 

 

Ideálny prietok vzduchu

Dostatočný prietok vzduchu poskytuje zóna 3D Flow, ktorá je silne odvetrávaná napríklad vďaka dopredu posunutým pántom. Dierované rebrá pretínajúce zadnú časť potom uľahčujú prietok vzduchu, ktorý znižuje teplotu komponentov.

 

 

Špičkové ventilátory

Dvojica ventilátorov N-Blade zaisťuje ten najlepší možný prietok vzduchu. Sú starostlivo tvarované pre efektívne satie, pričom využívajú napríklad lopatky z polymérov tekutých kryštálov až o tretinu tenších než pri bežných ventilátoroch alebo vynikajúcim počtom 83 lopatiek. 

 

 

Samočistenie

Špeciálne protiprachové trubice zachytávajú a posúvajú častice prachu mimo konštrukcie a zabraňujú tak jeho hromadeniu na rebrách. Vďaka tomu sú chladiče udržované bez nečistôt a stále si udržujú optimálny tepelný rozptyl.

 

 

Klávesnica Coolzone

Dlhé herné seanse sú často sprevádzané nielen nadmerným zahrievaním komponentov, ale aj klávesnice, ktorá potom rozohriata nepríjemne pôsobí na prsty. Strix G17 je preto odvzdušňovaný v okolí klávesov WASD, vďaka čomu zvýši váš komfort aj v priebehu naozaj dlhého hrania. 

 

 

Viac rebier

Každý z chladičov rozvádzajúcich tepelnú energiu je potiahnutý ultra tenkými medenými rebrami s profilom obyčajných 0,1 mm, ktoré umožňujú zvýšiť odvod tepla až o 10,4 % a znížiť odpor vzduchu o 8,2 %.

 

 

Lepší rozptyl tepla

Rozšírený rozdeľovač tepla absorbuje teplo z grafickej a procesorovej jednotky a vedie ho tak, aby nedochádzalo k tepelnému škrteniu. Využíva k tomu päť trúbok a dokáže tak udržať napájacie komponenty pod 85 °C. Máte tak zaručenú dlhodobú spoľahlivosť a životnosť systému.

 

 

Trojica režimov

Aby notebook dokázal vždy podporiť práve spustenému programu či hre, automaticky upravuje výkon chladenia do troch režimov. Režim Turbo zapne ventilátory na najvyššie obrátky a dovolí vám na maximum využiť výkon počítača. Režim Balanced vyváži pomer otáčok a chladenia a vydávaného hluku a režim Silent sa postará o tichú prevádzku. 

 

 

 

 

 

OVLÁDÁNÍ

PRESNÁ A RÝCHLA KLÁVESNICA

 

Určujúcim znakom každej hernej klávesnice sú najmä rýchlosť, presnosť a výdrž. V týchto ohľadoch sa klávesnica inšpirovala svojimi stolnými kolegyňami a dokáže tak ponúknuť výnimočnú trvanlivosť 20 miliónov stlačení alebo bleskovú reakciu. Samozrejmosťou je potom nádherné podsvietenie v RGB farbách s rôznymi efektmi.

 

 

 

Počet stlačení

 

Podsvietenie

 

Technológia

 

Technológia

20 miliónov

 

RGB

 

N-Key rollover

 

Anti-ghosting

 

 

Stvorený ku hraniu

Na klávesnici nájdeme rad prvkov, ktoré spríjemňujú hrania aj ovládanie. Môžete sa napríklad tešiť na funkčné klávesy oddelené pre menej  chybných stlačení, izolované smerové šípky alebo rozšírený medzerník. V modeli navyše nájdete aj numerickú klávesnicu, ktorá je ukrytá v touchpade.

 

 

Vyhradené klávesy

Nad klasickými klávesmi nájdete päticu vyhradených herných kláves, ktoré poslúžia k rýchlej úprave. Okamžite tak napríklad stlmíte zvuk alebo mikrofón, upravíte režim výkonu alebo zapnete Armory Crate. Sú navyše umiestené vľavo pre rýchly prístup ľavou rukou bez nutnosti opúšťať myš.

 

 

 

Okamžitá reakcia

Vďaka exkluzívnej technológii Overstroke zaznamená systém stlačenie klávesu omnoho skôr, čo v praxi znamená rýchlejšie prevádzanie všetkých činností v hre od kúzlenia cez udávanie povelov až po chatovanie. A tým samozrejme aj značnú výhodu pred súperom.

 

 

 

Presné ovládanie

S pomocou dvojice technológií N-Key rollover a anti-ghosting je postarané o čo najpresnejšie ovládanie. Technológia totiž zaistí správne rozpoznanie každého stlačenia bez ohľadu na to, koľko kláves v jednej chvíli stláčate. Nemusíte tak mať strach, že by nejaká vaša skratka nefungovala a vy ste tak prišli o drahocenné sekundy.

 

 

 

 

 

PORTY

PRIPOJÍTE VŠETKO

 

K pripojeniu vašich periférií či k prenosu súborov na externé média využijete moderné bleskové porty. Pre myš, slúchadlá, USB kľúčenku alebo externý disk ponúkajú modely Strix G17 moderné USB 3.1 typu C s bleskovovými prenosovými rýchlosťami. Pre zobrazovacie zariadenie, ako je napríklad druhý monitor je pripravené HDMI 2.0b, ktorému nerobí problém ani prenos 4K rozlíšenia.

 

 

 

PODSVIETENIE

JEDINEČNÝ ZÁŽITOK

Keď sa okolo vás zotmie je ideálny čas naplno využiť všetkých drobností, ktoré si pre vás Strix G17 pripravil. Na rad v tento moment prichádza pôsobivá hra svetiel v podobe osvetlených hrán, podsvietenej klávesnice a prehľadných klávesov WASD. Navyše vám podsvietenie sprehľadní, ktoré klávesy práve stláčate. Štýl je možné bez problému synchronizovať s ostatnými zariadeniami AuraSync a vytvoriť tak dokonalé herné prostredie.

 

 

 

 

 

ZVUK

HUDBA ZO VŠETKÝCH SMEROV

 

Trýznivú akciu či rozprávkovú atmosféru v hrách nerobí len obraz, ale aj hudba. Aby ste si každý zážitok mohli dokonalo vychutnať, pripravil si pre vás notebook reproduktory smerujúce do strán s technológiou inteligentného zosilňovača. Dočkáte sa tak zvuku s menším skreslením šumu, lepšími basami alebo vyšším dynamickým rozsahom.

 

 

 

 

PRIPOJENIE

STÁLE SILNÝ WI-FI SIGNÁL

 

Pri hraní online hier sú jednou z najnepríjemnejších vecí, čo vás môže stretnúť, frustrujúce spomalenie. Omeškanie v pripojení, ktoré nemôžete nijako ovplyvniť. Aby ste sa tomuto javu dokázali úplne vyhnúť, využijete technológiu ROG RangeBoost, ktorá vyberá kombináciu antén podľa ich sily a minimalizuje tak hluché miesta. Zvyšuje tak dosah bezdrôtovej siete až o 30 %. Gigabitové Wi-Fi Intel 802.11ax navyše ponúkne kapacitu až 2,4 Gb/s, čím zaistí bleskové pripojenie.

 

 

 

 

SOFTWARE

VŠETKO V JEDNOM

 

So systémom ROG Armory Crate máte všetky potrebné nastavenia na jednom mieste. V jedinom nástroji si tak upravíte výkon, rýchlo ho maximalizujete, či si upravíte podsvietenie. Navyše si nastavenie môžete uložiť do jednotlivých profilov a nechať si ich automaticky spúšťať s príslušnými titulmi.

 

 


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu

Splátková kalkulačka

Pri výpočte splátok došlo k chybe.
Splátky nemožno v aktuálnej chvíli vypočítať.
Cena s DPH: 1 349,00 €
Priama platba:
0
Doba splácania:
0 mesiacov
Mesačná splátka
Podrobnosti o úvere
Výška jednej splátky:
Počet splátok:
Splatnosť ku dňu v mesiaci:
Predpokladaný dátum poskytnutia:
Dátum prvej splátky:
Dátum poslednej splátky:
Ročná úroková sadzba:
Celková čiastka splatná spotrebiteľom:
RPMN: