Nikon Nikon SB-910 Nikon SB-910 439

Blesky

Nikon SB-910

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniachKód výrobku: FSA04001       Part.No.: FSA04001

Profesionálny blesk Nikon SB-910 s i-TTL riadením záblesku, ktorý je kompatibilný s jednookými zrkadlovkami Nikon formátov FX a DX ponúka fotografom použitie ako pri upevnení na fotoaparáte, tak v bezdrôtovej prevádzke na praktickej nôžke.

S bleskom SB-910 máte možnosť použiť tri rozloženia osvetlenia. Pri použití teleobjektívov je výhodné použiť rozloženie so zdôrazneným stredom. Ideálne pre skupinové snímky je vyvážené rozloženie, ktoré svetlo rozptyľuje rovnomerne po celom obrazovom poli. Štandardné rozloženie urobí kompromis medzi výkonom záblesku a osvetlením obrazového poľa tak, aby snímka dosiahla maximálnej kvality.

K optimálnemu zachyteniu objektu prispieva aj automatické motorické zoomovanie v ohniskovom rozsahu 17-200 mm. Nastavenie zábleskovej jednotky je jednoduché vďaka prehľadnému menu, ktoré sa zobrazuje na veľkom LCD displeji. Tlačidlá sú prakticky rozmiestnené a sú osvetlené, takže nemusíte dlho hľadať správne tlačidlo pri zhoršených svetelných podmienkach.

Scénu môžete osvetľovať aj nepriamym zábleskom. Hlava blesku je výklopná doprava i doľava v maximálnom uhle 180 stupňov. Smerom nahor ju možno vyklopiť v uhle 90° a smerom nadol maximálne o 7°. Pri použití filtra ho jednotka automaticky detekuje a upraví nastavenie vyváženia bielej farby. Pri odpaľovaní série bleskov v rýchlom slede je jednotka chránená tepelnou ochranou proti prehriatiu. Použitím tužkových NiMH batérií HR6 sa rýchlosť dobíjania blesku zníži až na 2,3 s.

Súčasťou balenia je praktický stojan pre bezdrôtové fotenie. mäkké púzdro, difúzny nástavec a filtre pre žiarovkové a žiarivkové svetlo. 


Parametre

HMOTNOSŤ A ROZMERY
Hmotnosť510 gram
Rozmery (š x h x v)78,5 x 113 x 145 mm
SILA
Typ batérieAA batéria
TECHNICKÉ DETAILY
Približný recyklačný čas880 s
Vzdialenosť pre záznam0.6 - 20
Farbačierna
ModelCamcorder
Bezdrôtové pripojenieÁno
Kompatibilita s kamerami značiekNikon
Bleskové systémy špecifické pre rôzne značkyi-TTL(Nikon)
Smerné číslo (ISO 100, 35mm zoom)34 meter
Nastavenie sklonuHorizontálne, Zvisle

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?