Vážení zákazníci, 1. mája platí na všetkých predajniach štandardná otváracia doba.

x
Nábytkový program

Nightlight

Jednoduchá elegancia s nádychom extravagancie - to vystihuje nábytok z detského programu Nightlight. Klasické biele plochy sú doplnené jemnými prúžkami s krištáľovými kamienkami, ktoré odrážajú svetlo, a tak dokážu izbu krásne ožiariť. Nábytok je skvelým riešením do detských izieb, ale nielen pre nich. Medzi prvky tohto programu patria napr. detské postieľky, skrine, komody, prebaľovacie pulty, či písací stôl. Vďaka tzv. soft-close systému, ktorým sú vybavené všetky skrinky, je zatváranie dvierok tiché, mäkké a pomalé, čo zabraňuje privreniu prstov. Výrobným...

Čítajte viac

Cena od:
39,99 
s DPH 47,99 

Položky kolekcie nábytku Nightlight

Zobrazujem 1-9 produktov z 20 celkom 123

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Nightlight

Jednoduchá elegancia s nádychom extravagancie - to vystihuje nábytok z detského programu Nightlight. Klasické biele plochy sú doplnené jemnými prúžkami s krištáľovými kamienkami, ktoré odrážajú svetlo, a tak dokážu izbu krásne ožiariť. Nábytok je skvelým riešením do detských izieb, ale nielen pre nich.

Medzi prvky tohto programu patria napr. detské postieľky, skrine, komody, prebaľovacie pulty, či písací stôl. Vďaka tzv. soft-close systému, ktorým sú vybavené všetky skrinky, je zatváranie dvierok tiché, mäkké a pomalé, čo zabraňuje privreniu prstov.

Výrobným materiálom je drevotriesková doska s matným povrchom v bielej farbe. Úchytky sú plastové, ozdobené kamienkami. Všetky povrchy sú ľahko umývateľné. Kvalitná výroba zaisťuje stabilitu, pevnosť a dlhú životnosť.

Nábytok Nightlight je krásne žiarivý, praktický a odolný. Kúpte si ho samostatne alebo v kompletoch pre príjemne zladenú izbu. Iste nebudete ľutovať.

 

Výhody:

  • odolné a umývateľné povrchy
  • príjemný vzhľad
  • stabilná konštrukcia
  • tiché a mäkké zatváranie dverí skrine

Prevedenie:

  • farba: biela s krištáľovými kamienkami
  • materiál: DTD

Dodávka:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky