Nábytkový program

Nice

Nice Program je momentálně vyprodán

  Aby bolo vaše bývanie nanajvýš pohodlné, je potrebné mať dostatok úložného priestoru vo všetkých jednotlivých miestnostiach. Rovnako tak aj v kúpeľni je nutné mať miesto, kam možno odkladať všetky kozmetické potreby, alebo veci na pranie a upratovanie. Program Nice ponúka praktické a pritom elegantné riešenie v podobe skriniek aj s umývadlom . Zástancovia súčasného dizajnu ocenia elegantné vyhotovenie dekoru v bielej farbe s leskom , ktorá miestnosť oživí a navyše ju skvele doplníte akýmikoľvek doplnkami. Okrem atraktívneho vzhľadu skriniek aj...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Nice

 

Aby bolo vaše bývanie nanajvýš pohodlné, je potrebné mať dostatok úložného priestoru vo všetkých jednotlivých miestnostiach. Rovnako tak aj v kúpeľni je nutné mať miesto, kam možno odkladať všetky kozmetické potreby, alebo veci na pranie a upratovanie.

Program Nice ponúka praktické a pritom elegantné riešenie v podobe skriniek aj s umývadlom. Zástancovia súčasného dizajnu ocenia elegantné vyhotovenie dekoru v bielej farbe s leskom, ktorá miestnosť oživí a navyše ju skvele doplníte akýmikoľvek doplnkami.

Okrem atraktívneho vzhľadu skriniek aj umývadla oceníte hladkú povrchovú úpravu skriniek, vďaka ktorej bude následná údržba všetkých použitých materiálov oveľa jednoduchšia.

Korpus je vyrobený z materiálu LDTD. Jedná sa o drevotrieskovú dosku, ktorá je oteruvzdorná a zároveň sa môže pýšiť odolnosťou voči krátkodobej vlhkosti. Vyniká tiež vďaka svojej tvrdosti a pevnosti. Predné plochy sú vyrobené z drevovláknitých dosiek MDF.

Užite si maximálny komfort pri relaxácii vo svojej novej kúpeľni! S programom Nice to ide ľahko.

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky