Nábytkový program

Nice

  Aby bolo vaše bývanie nanajvýš pohodlné, je potrebné mať dostatok úložného priestoru vo všetkých jednotlivých miestnostiach. Rovnako tak aj v kúpeľni je nutné mať miesto, kam možno odkladať všetky kozmetické potreby, alebo veci na pranie a upratovanie. Program Nice ponúka praktické a pritom elegantné riešenie v podobe skriniek aj s umývadlom . Zástancovia súčasného dizajnu ocenia elegantné vyhotovenie dekoru v bielej farbe s leskom , ktorá miestnosť oživí a navyše ju skvele doplníte akýmikoľvek doplnkami. Okrem atraktívneho vzhľadu skriniek aj...

Čítajte viac

Cena od:
53,42 
s DPH 64,11 

Položky kolekcie nábytku Nice

Zobrazujem 1-6 produktov z 6 celkom

Popis kolekcie nábytku Nice

 

Aby bolo vaše bývanie nanajvýš pohodlné, je potrebné mať dostatok úložného priestoru vo všetkých jednotlivých miestnostiach. Rovnako tak aj v kúpeľni je nutné mať miesto, kam možno odkladať všetky kozmetické potreby, alebo veci na pranie a upratovanie.

Program Nice ponúka praktické a pritom elegantné riešenie v podobe skriniek aj s umývadlom. Zástancovia súčasného dizajnu ocenia elegantné vyhotovenie dekoru v bielej farbe s leskom, ktorá miestnosť oživí a navyše ju skvele doplníte akýmikoľvek doplnkami.

Okrem atraktívneho vzhľadu skriniek aj umývadla oceníte hladkú povrchovú úpravu skriniek, vďaka ktorej bude následná údržba všetkých použitých materiálov oveľa jednoduchšia.

Korpus je vyrobený z materiálu LDTD. Jedná sa o drevotrieskovú dosku, ktorá je oteruvzdorná a zároveň sa môže pýšiť odolnosťou voči krátkodobej vlhkosti. Vyniká tiež vďaka svojej tvrdosti a pevnosti. Predné plochy sú vyrobené z drevovláknitých dosiek MDF.

Užite si maximálny komfort pri relaxácii vo svojej novej kúpeľni! S programom Nice to ide ľahko.

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky