TV SAMSUNG 43" V AKCII ZA 389 € predtým za 498 € | iba 16 ks
Nábytkový program

Nemo

Nemo Program je momentálně vyprodán

Každé dieťa potrebuje mať svoj svet. Svet, do ktorého môže občas utiecť a skryť sa v ňom pred nástrahami každodenného života. A keď je ten svet plný farieb a pekných tvarov, bude sa dieťa do reality vracať omnoho ľahšie a s veselšou náladou. Detská izba Nemo  taký svet pre deti poskytuje. Je charakteristická svojím dvojfarebným vyhotovením, kde je dominantná farba pre korpus doplnená o dekor pre vybrané čelné plochy. Nábytok má zaoblené rohy , čo značne znižuje riziko poranenia dieťaťa. Detská izba je elegantná a pritom tak jednoduchá, praktická a zároveň moderná. Svieža...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Nemo

Každé dieťa potrebuje mať svoj svet. Svet, do ktorého môže občas utiecť a skryť sa v ňom pred nástrahami každodenného života. A keď je ten svet plný farieb a pekných tvarov, bude sa dieťa do reality vracať omnoho ľahšie a s veselšou náladou.

Detská izba Nemo taký svet pre deti poskytuje. Je charakteristická svojím dvojfarebným vyhotovením, kde je dominantná farba pre korpus doplnená o dekor pre vybrané čelné plochy. Nábytok má zaoblené rohy, čo značne znižuje riziko poranenia dieťaťa.

Detská izba je elegantná a pritom tak jednoduchá, praktická a zároveň moderná. Svieža radosť a energia napĺňajúca telo aj dušu do každého dňa. Obklopte Vaše dieťa pocitom bezpečia.

Vyhotovenie:

  • biela / zelená VL
  • biela / fialová VL
  • dub mliečny / miláno
  • bezpečnostné zaoblené hrany
  • materiál: korpus - DTD/MDF; čelné plochy - MDF

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky