Čistič, doplnok

Náhradný vodný filter Philips Saeco CA6903 / 22, 2ks

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Ilustračné fotografie

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach

 • Filter vody a vodného kameňa CA6903/22 Multipack Philips Saeco AquaClean filtre 2ks sa vďaka svojmu inovatívnemu filtru AquaClean postará o to, aby bola voda vždy čistá a vaša káva lepšie chutila.
 • Filtre AquaClean vodu filtrujú takým spôsobom, aby káva mala intenzívnu arómu, a navyše znižujú nutnosť odstraňovať z prístroja vodný kameň

Kód výrobku: CA690322
Part.No.: CA690322

Až 5000 šálok bez vodného kameňa

Filter vody a vodného kameňa CA6903/22 Multipack Philips Saeco AquaClean filtre 2ks sa vďaka svojmu inovatívnemu filtru AquaClean postará o to, aby bola voda vždy čistá a vaša káva lepšie chutila. Filtre AquaClean vodu filtrujú takým spôsobom, aby káva mala intenzívnu arómu, a navyše znižujú nutnosť odstraňovať z prístroja vodný kameň

 

Prirodzené odstranenie vápnika pomocou technológie výmeny iónov

Technológia výmeny iónov odstraňuje vápnik z vody pred tým, než prenikne do prístroja, čím bráni jeho hromadeniu. Ak vymeníte  filter v čase, kedy si to prístroj vyžiada, môžete si s každým filtrom vychutnať až 625 šálok.

 

S mikroporéznym filtrom nehrozí žiadne upchatie

Filter AquaClean pomáha uchovávať chuť kávy po dlhšiu dobu a navyše zabraňuje upchatiu prístroja vďaka svojim inovačným funkciám, ako je technológia výmeny iónov, patentovaný prietok vody a mikroporézny filter. 

 

Optimálne vyčištená priezračná voda patentovaným prietokem vody

Filtre AquaClean ďalej zabezpečujú, že do vášho plne automatického kávovaru prúdi iba čistá a filtrovaná voda, vďaka čomu sa znižuje nutnosť odstraňovania vodného kameňa. S týmto filtrom si môžete vychutnať až 5 000 šálok, bez toho aby ste museli prístroj odvápňovať tým, že osemkrát vymeníte filter.

 

Mikroporézny filter blokuje akékoľvek nečistoty

Vedeli ste, že keď pri príprave kávy zbavíte vodu všetkých malých nečistôt, bude mať váš šálka kávy úplne inú úroveň? Mikroporézny filter zabraňuje nečistotám kontaminovať vodu, takže sa môžete spoľahnúť, že každá vaša šálka bude čerstvá a lahodná.

 

Systém click&go pre jednoduchú aktiváciu filtra

Montáž tohto odolného prvku je maximálne rýchla. Stačí zacvaknúť filter AquaClean na dno vodnej nádržky espressovara Saeco, aktivovať ho cez užívateľské rozhranie a môžete si začať vychutnávať až 5 000 šálok dokonale čistej kávy bez nutnosti odstraňovania vodného kameňa.

 

Aktivujte filter AquaClean a deaktivujete alarm pre odstranenie vodného kameňa

Aktiváciou filtra AquaClean automaticky deaktivujete upozornenie na odstránenie vodného kameňa. Môžete si tak v pokoji vychutnávať nekonečné množstvo tej najjemnejšej kávy, bez toho aby ste sa museli starať o odvápňovanie. Alarm pre odstránenie vodného kameňa sa znova aktivuje až po 8 výmenách filtra. Prístroje vybavené filtrom AquaClean sú na nádržke na vodu označené štítkom. 

 

Príslušenstvo len od společnosti Philips

Aby ste mali istotu, že vás prístroj bude fungovať bez problémov a po dlhú dobu, používajte výhradne príslušenstvo od spoločnosti Philips. Ide o jediné doporučené príslušenstvo pre prístroje Philips a Saeco.

 


Parametre

VLASTNOSTI
Typ produktuVodný filter
MateriálPlast
Krajina pôvoduŠvajčiarsko
OBSAH BALENIA
Množstvo v balení2 kusov

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
 • 0 hlasov
 • 0 hlasov
 • 0 hlasov
 • 0 hlasov
 • 0 hlasov
 • 0 hlasov
 • 0 hlasov
  • Poštovné zdarma
  • Přišlo rozbité
  • Reklamace pouze na prodejně
  • Nebylo možné uplatnit znovu slevový kód
  0 hlasov
 • 0 hlasov
 • 0 hlasov
 • 0 hlasov

Splátková kalkulačka

Pri výpočte splátok došlo k chybe.
Splátky nemožno v aktuálnej chvíli vypočítať.
Cena s DPH: 31,99 €
Priama platba:
0
Doba splácania:
0 mesiacov
Mesačná splátka
Podrobnosti o úvere
Výška jednej splátky:
Počet splátok:
Splatnosť ku dňu v mesiaci:
Predpokladaný dátum poskytnutia:
Dátum prvej splátky:
Dátum poslednej splátky:
Ročná úroková sadzba:
Celková čiastka splatná spotrebiteľom:
RPMN: