Mercury MYKRONOZ ZEFIT chytré hodinky - červené  MYKRONOZ ZEFIT chytré hodinky - červené 39.99

MYKRONOZ ZEFIT chytré hodinky - červené

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Ilustračné fotografie

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniachKód výrobku: KRZEFITRED
Part.No.: KRZEFIT-RED

Chcete mať prehľad o tom, koľko za deň spálite kalórií, prejdete krokov alebo chcete jednoducho vedieť, akú vzdialenosť prejdete? Radi by ste sa aj dozvedeli, koľko času naozaj spíte a ako kvalitne? MyKronoz prináša pohodlné riešenie v podobe chytrého náramku ZeFit.

Chytrý náramok MyKronoz ZeFit vám umožní monitorovať vaše celodenné aktivity, ako je počet krokov, prejdená vzdialenosť, spálené kalórie či počet hodín, ktoré ste strávili v spánku. Vedľa toho zobrazíte na OLED displeji aktuálny čas, pripomeniete si vaše denné ciele alebo si necháte zobraziť informácie v reálnom čase o tom, čo práve robíte - všetko navyše iba pomocou jediného tlačidla. Vďaka skvelému dizajnu navyše sadne naozaj každému.

ZeFit navyše ľahko bezdrôtovo synchronizujete s vaším smartphonom alebo tabletom pomocou Bluetooth (podpora systému iOS 6.0 a Android 4.3 a vyššie). Tiež máte možnosť pripojiť zariadenie k PC či Macu a pomocou USB kábla si zálohovať všetky štatistiky o aktivitách. Pomocou aplikácie si môžete tiež nastaviť ciele, ktoré hodláte za deň dosiahnuť alebo si nastaviť upomienky na dôležité udalosti, na ktoré nechcete zabudnúť. Je vám tak poskytnuté riešenie pre jednoduchú a kompletnú analýzu a monitoring vašich telesných aktivít po celý deň i noc.

Parametre

DIZAJN
Farba páskyčervená
VodeodolnýÁno
VodeodolnýÁno
OBRAZOVKA
Typ displejaOLED
MOŽNOSTI PRIPOJENIA
BluetoothÁno
Verzia Bluetooth4.0
SILA
Typ batérieLithium-Ion (Li-Ion)
Kapacita batérie60 miliampérhodin
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Hmotnosť25 gram
Šírka20 mm
SYSTÉMOVÉ POŽIADAVKY
Podporované mobilné operačné systémyAndroid 4.3,iOS 6.0

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?