123 054 elektra ihneď k odoslaniu

623 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia 0

Integrovaná čítačka kariet 0

Ethernet / LAN pripojenie 0

Operačný systém 0

Wi-Fi 0

Podporované zvukové formáty 0

Podporované video formáty 0

Viac

Vstupy/výstupy 0

Príznaky tovaru 0

Viac

Expedícia 0

Multimediálne centrá

Vďaka multimediálnemu centru či smart TV boxu si budete môcť prehrávať hudbu a filmy v rôznorodých formátoch a z rôznych pevných či sieťových a cloudových úložísk. Niektoré zariadenia zvládajú aj prehrávanie nenáročných hier.. Multimediálne centrá sú väčšinou jednoduché zariadenia s niekoľkými pripojeniami ako je HDMI na video, RCA na hudbu a sieťové konektory na Ethernet. Multimediálne centrum sa vyznačuje aj bezdrôtovým Wi-Fi pripojením a niektoré zariadenia disponujú aj pripojením Bluetooth, poprípade vlastným diaľkovým ovládačom.

Populárne medzi nadšencami elektroniky

Nakoľko sa dané zariadenia tešia v súčasnosti veľkej obľube, na trhu sa nachádzajú Smart TV Boxy od rozličných výrobcov. Pokiaľ sa aj vy rozhodnete používať toto zariadenie, uistite sa, či váš televízor podporuje rozlíšenie videa aspoň 1080p, pretože väčšina zariadení nie je pri nižšom rozlíšení podporovaná. Taktiež odporúčame mať k dispozícii širokopásmové pripojenie na internet.

Google Chromecast

Malé a jednoduché streamovacie zariadenie, ktoré spolupracuje s ostatnou elektronikou, ktorú dennodenne používate. Konkrétne ide o smartfón, tablet alebo notebook. Ak však máte televízor podporujúci 4K HDR, vyberte si Chromecast Ultra, ktorý podporuje HDR10 aj Dolby Vision HDR. Smart TV Box najlepšie funguje s ekosystémom od Google a podporuje Google Assistant, rovnako ako všetky ostatné smart zariadenia so systémom Android. Chromecast však tiež funguje aj s iOS a Windows a ponúka tak veľa služieb aj pre užívateľov týchto systémov.

Apple TV

Apple TV 4K sa vyznačuje procesorom A10X Fusion, čo znamená kvalitné a rýchle pripojenie na internet. Vďaka technológiám Dolby Atmos, 4K a HDR v systémoch Dolby Vision a HDR10 máte podporu, ktorú potrebujete na pozeranie a počúvanie najnovších obrazových a zvukových formátov, samozrejme s použitím správnych HDMI káblov podporujúcich dané funkcie. Apple TV je vhodná najmä pre užívateľov Apple ekosystémov ako sú iPhony, iPady alebo Macbooky a vlastníkov Apple TV+. 

Xiaomi Mi TV box

Multimediálne centrum 4K od Xiaomi je vhodné pre tých, ktorí hľadajú kvalitné zariadenie za výhodnú cenu. Tento Android TV box ponúka podporu Android TV, čiže je perfektne kompatibilný s Android zariadeniami. Obsahuje vstavaného hlasového asistenta od Google, taktiež s možnosťou hlasového vyhľadávania aplikácií. Vstavaný Chromecast umožňuje bezdrôtové prenášanie fotografií, videí, filmov z telefónu na televízor a naopak.

Multimediálne centrum predstavuje Smart TV Box, ktoré spája televízor alebo domáce kino s internetom. Môžete tak sledovať videá, filmy a počúvať hudbu z online služieb. Pokračovať


1. Google Chromecast 3 Google Chromecast 3
SKLADOM
SKLADOM 44,90 € bez DPH 37,42 
2. Android TV box, OS Android 9 Pie, Netflix, HBO GO, Kodi Android TV box, OS Android 9 Pie, Netflix, HBO GO, Kodi
SKLADOM
SKLADOM 93,90 € bez DPH 78,25 
3. EVOLVEO MultiMedia Box C4, 8K Ultra HD multimediálne centrum EVOLVEO MultiMedia Box C4, 8K Ultra HD multimediálne centrum
SKLADOM
SKLADOM 107,90 € bez DPH 89,91 
4. Xiaomi Mi Tv Box S EU Xiaomi Mi Tv Box S EU
SKLADOM
SKLADOM 75,90 € bez DPH 63,25 
5. Android TV box, OS Android 9 Pie, Netflix, HBO GO, Kodi POUŽITÉ, Android TV box, OS Android 9 Pie, Netflix, HBO GO, Kodi POUŽITÉ,
SKLADOM
SKLADOM 80,80 € bez DPH 67,33 
6. Hlasový asistent Google Home mini Chalk Hlasový asistent Google Home mini Chalk
Neznáma dostupnosť
Neznáma dostupnosť 29,90 € bez DPH 24,92 

Ďalšia najpredávanejšie

Filtrovať

Zobrazujem 1-7 produktov z 7 celkom

odporúčané od najlacnejších od najdrahších najpredávanejšienajlepšie hodnotené

Zobrazujem 1-7 produktov z 7 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky