144 758 elektra ihneď k odoslaniu

246 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia 0

Viac

Integrovaná čítačka kariet 0

Ethernet / LAN pripojenie 0

Operačný systém 0

Wi-Fi 0

Podporované zvukové formáty 0

Viac

Podporované video formáty 0

Viac

Vstupy/výstupy 0

Príznaky tovaru 0

Viac

Expedícia 0

Zákazníci práve nakúpili

Multimediálne centrá

Vďaka multimediálnemu centru či smart TV boxu si budete môcť prehrávať hudbu a filmy v rôznorodých formátoch a z rôznych pevných či sieťových a cloudových úložísk. Niektoré zariadenia zvládajú aj prehrávanie nenáročných hier.. Multimediálne centrá sú väčšinou jednoduché zariadenia s niekoľkými pripojeniami ako je HDMI na video, RCA na hudbu a sieťové konektory na Ethernet. Multimediálne centrum sa vyznačuje aj bezdrôtovým Wi-Fi pripojením a niektoré zariadenia disponujú aj pripojením Bluetooth, poprípade vlastným diaľkovým ovládačom.

Populárne medzi nadšencami elektroniky

Nakoľko sa dané zariadenia tešia v súčasnosti veľkej obľube, na trhu sa nachádzajú Smart TV Boxy od rozličných výrobcov. Pokiaľ sa aj vy rozhodnete používať toto zariadenie, uistite sa, či váš televízor podporuje rozlíšenie videa aspoň 1080p, pretože väčšina zariadení nie je pri nižšom rozlíšení podporovaná. Taktiež odporúčame mať k dispozícii širokopásmové pripojenie na internet.

Google Chromecast

Malé a jednoduché streamovacie zariadenie, ktoré spolupracuje s ostatnou elektronikou, ktorú dennodenne používate. Konkrétne ide o smartfón, tablet alebo notebook. Ak však máte televízor podporujúci 4K HDR, vyberte si Chromecast Ultra, ktorý podporuje HDR10 aj Dolby Vision HDR. Smart TV Box najlepšie funguje s ekosystémom od Google a podporuje Google Assistant, rovnako ako všetky ostatné smart zariadenia so systémom Android. Chromecast však tiež funguje aj s iOS a Windows a ponúka tak veľa služieb aj pre užívateľov týchto systémov.

Apple TV

Apple TV 4K sa vyznačuje procesorom A10X Fusion, čo znamená kvalitné a rýchle pripojenie na internet. Vďaka technológiám Dolby Atmos, 4K a HDR v systémoch Dolby Vision a HDR10 máte podporu, ktorú potrebujete na pozeranie a počúvanie najnovších obrazových a zvukových formátov, samozrejme s použitím správnych HDMI káblov podporujúcich dané funkcie. Apple TV je vhodná najmä pre užívateľov Apple ekosystémov ako sú iPhony, iPady alebo Macbooky a vlastníkov Apple TV+. 

Xiaomi Mi TV box

Multimediálne centrum 4K od Xiaomi je vhodné pre tých, ktorí hľadajú kvalitné zariadenie za výhodnú cenu. Tento Android TV box ponúka podporu Android TV, čiže je perfektne kompatibilný s Android zariadeniami. Obsahuje vstavaného hlasového asistenta od Google, taktiež s možnosťou hlasového vyhľadávania aplikácií. Vstavaný Chromecast umožňuje bezdrôtové prenášanie fotografií, videí, filmov z telefónu na televízor a naopak.

Multimediálne centrum predstavuje Smart TV Box, ktoré spája televízor alebo domáce kino s internetom. Môžete tak sledovať videá, filmy a počúvať hudbu z online služieb. Pokračovať


1. Xiaomi Mi TV Stick EU Xiaomi Mi TV Stick EU
SKLADOM
SKLADOM 64,00 € bez DPH 53,33 
2. Google Chromecast 4 s Google TV Google Chromecast 4 s Google TV
SKLADOM
SKLADOM 89,90 € bez DPH 74,91 
3. TESLA TEH-500 PLUS, hydridných DVB-T2 MediaBox Android KODI TESLA TEH-500 PLUS, hydridných DVB-T2 MediaBox Android KODI
SKLADOM
SKLADOM 60,72 € bez DPH 50,60 
4. Google Chromecast 3 Google Chromecast 3
SKLADOM
SKLADOM 44,90 € bez DPH 37,42 
5. TESLA MediaBox XT650 TESLA MediaBox XT650
SKLADOM
SKLADOM 124,90 € bez DPH 104,08 
6. Bezdrátový HDMI adaptér pro zrcadlení MKF WiFi-HDMI19 Bezdrátový HDMI adaptér pro zrcadlení MKF WiFi-HDMI19
SKLADOM
SKLADOM 31,99 € bez DPH 26,66 
7. Android TV box, OS Android 9 Pie, Netflix, HBO GO, Kodi Android TV box, OS Android 9 Pie, Netflix, HBO GO, Kodi
SKLADOM
SKLADOM 94,99 € bez DPH 79,16 
8. Multimediálne centrum Tesla MediaBox X500 Multimediálne centrum Tesla MediaBox X500
SKLADOM
SKLADOM 65,90 € bez DPH 54,91 
9. TESLA TEH-500 TESLA TEH-500
SKLADOM
SKLADOM 54,90 € bez DPH 45,75 
10. Zircon AIR T2 Zircon AIR T2
SKLADOM
SKLADOM 42,32 € bez DPH 35,27 

Ďalšia najpredávanejšie

Filtrovať

Zobrazujem 1-22 produktov z 22 celkom

odporúčané od najlacnejších od najdrahších najpredávanejšienajlepšie hodnotené

Zobrazujem 1-22 produktov z 22 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky