96 351 elektra ihneď k odoslaniu

1 987 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia 0

Celková kapacita úložiska 0

Model 0

FM rádio 0

Výdrž batérie pri prehrávaní hudby 0

Integrovaná čítačka kariet 1

Podporované zvukové formáty 0

Viac

Príznaky tovaru 0

Expedícia 0

MP3 prehrávače

Majte svoju obľúbenú hudbu či hovorené slovo vždy poruke v podobe MP3 alebo MP4 prehrávača. Tieto malé, avšak často multifunkčné zariadenia sú dnes už štandardnou výbavou každého milovníka hudby. MP3 a MP4 prehrávače vás zabavia na dlhých aj kratších cestách, taktiež pri športe a zbavia vás nudy.

Hlavnými prednosťami oboch prehrávačov je predovšetkým miniatúrne vyhotovenie, ktoré ide často ruka v ruke s kreatívnym dizajnom. MP4 prehrávače sú význačné veľkým displejom, ktorý môže byť aj dotykový, vyššou kapacitou pamäte (až 8 GB) a schopnosťou prehrávať aj video či prezerať obrázky. Kvalitné MP3 prehrávače sa vyznačujú podporou rozličných zvukových formátov, dlhou výdržou batérie a svojou skladnosťou a odolnosťou.

Základom je rádio, ktoré vždy naladíte a vypočujete si napríklad aktuálne správy. Ak sa nechcete nechať obmedzovať integrovanou pamäťou, vyberte si prehrávač s čítačkou kariet. Využíva sa univerzálna microSD/SDHC karta, ktorá ponúka pamäť aj niekoľko desiatok GB. Karty navyše môžete vymieňať, pesničky na ne jednoducho nahrávate a môžete ich prenášať aj do iných zariadení s čítačkou kariet. Vyberať môžete zo značiek, ako je Roadstar, Sony alebo Denver.

1. MP3 prehrávač ENERGY MP3 Clip Coral MP3 prehrávač ENERGY MP3 Clip Coral
SKLADOM
SKLADOM 34,90 € bez DPH 29,08 
2. MP3 prehrávač ENERGY MP3 Clip Bluetooth Coral MP3 prehrávač ENERGY MP3 Clip Bluetooth Coral
Neznáma dostupnosť
Neznáma dostupnosť 36,90 € bez DPH 30,75 

Filtrovať

Zobrazujem 1-4 produktov z 4 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky