Nábytkový program

Montpellier

Kúpeľňové skrinky Montpellier vás na prvý pohľad zaujmú svojim moderným dizajnom , vďaka ktorému sa hodia do každého interiéru. Zásuvky sú vybavené zatváracím systémom soft close, ktorý zaisťuje tiché a pomalé dovieranie. Skrinky ponúkajú  dostatok úložného priestoru , ktorý určite oceníte. Použitý materiál je veľmi kvalitný a jeho údržba je veľmi jednoduchá. Je tvorený laminátovými LTD doskami. Jedná sa o povrchovo upravenú drevotrieskovú dosku. Povrchová úprava vzniká nalisovaním dekoratívneho papiera impregnovaného aminoplastickými živicami. Povrchová vrstva...

Čítajte viac

Cena od:
59,71 
s DPH 71,66 

Položky kolekcie nábytku Montpellier

Zobrazujem 1-3 produktov z 3 celkom

Popis kolekcie nábytku Montpellier

Kúpeľňové skrinky Montpellier vás na prvý pohľad zaujmú svojim moderným dizajnom, vďaka ktorému sa hodia do každého interiéru. Zásuvky sú vybavené zatváracím systémom soft close, ktorý zaisťuje tiché a pomalé dovieranie. Skrinky ponúkajú dostatok úložného priestoru, ktorý určite oceníte.

Použitý materiál je veľmi kvalitný a jeho údržba je veľmi jednoduchá. Je tvorený laminátovými LTD doskami. Jedná sa o povrchovo upravenú drevotrieskovú dosku. Povrchová úprava vzniká nalisovaním dekoratívneho papiera impregnovaného aminoplastickými živicami. Povrchová vrstva laminátu s dekoratívnym povrchom a definovanou štruktúrou povrchu je odolná voči pôsobeniu vody, zvýšenej teplote a chemikáliám používaným v domácnosti. Povrch laminátu je ľahko umývateľný a bez zápachu. LDTD laminátové dosky sú hygienicky nezávadné a odolné voči pôsobeniu vody a vlhka.

Nákupu kúpeľňových skriniek Montpellier nebudete nikdy ľutovať.

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky