Vážení zákazníci, 1. mája platí na všetkých predajniach štandardná otváracia doba.

x
Miele Miele Classic C1 Miele Classic C1 148

Vreckový vysávač

Miele Classic C1

Akční rádius 9 m 3dílné příslušenství

F

Ilustračné fotografie

Cena bez DPH:
123,33 €
Cena s DPH:
148,00 €
Splátky:
od 5,55 €

IHNEĎ k odoslaniu

Kód výrobku: C1CLASSIC

Miele HyClean GN XXL Miele HyClean GN XXL

39,92 € s DPH 47,90 

Vrecká do vysávača »


100 % kvalita

Vysávače Miele sú vyvíjané a vyrábané výhradne vo vlastných závodoch. Na konci výrobného procesu sú u každého vysávače znovu skontrolované funkcie. Nielen vďaka tejto pečlivosti dosahuje spoločnosť Miele vynikajúcej kvality a dlhej životnosti ich produktov.

Filter AirClean

Vysávač vyniká viacstupňovú filtráciou, ktorá sa skladá z originálneho vrecka Miele HyClean (4,5 l), motorového filtra a predvoleného filtra AirClean. Ten je vybavený efektívne filtráciou pre každodenné požiadavky. Vďaka vzduchovému filtru je vyfukovaný vzduch čistejší ako vzduch v miestnosti pred vysávaním. Spojenie 3 stupňov filtrácie zabezpečí, že viac ako 99,9% jemného prachu bude odfiltrované.

Vyspelá konštrukcia vysávača

Jednou z predností vysávača Miele Classic C1 PowerLine SBAD1 je efektívna konštrukcia, ktorá zvyšuje jeho výkon, bez potreby väčšieho príkonu. Utesnenie tela vysávača a tvar všetkých súčastí umožňuje efektívne prúdenie vzduchu a jeho vedenie. Vďaka tomu sa sacia sila dostáva optimálne do podlahovej hubice. Vysávač s príkonom 1 400 W, tak odvádza skvelé sacie výsledky.

3dielné príslušentsvo

Súčasťou vysávača je 3dielne príslušenstvo umiestnené na držiaku VarioClip. Máte ho tak stále pri ruke a počas vysávania môžete kedykoľvek vymeniť nástavec podľa vašich požiadaviek. Sada obsahuje štrbinovú hubicu, nadstavec na čalúnenie a sací štetec z umelých vlákien. V základnej výbave má vysávač univerzálne podlahovú hubicu SBD 290-3. Ďalej potom vzduchový filter AirClean a prachový sáčok HyClean 4,5 l.

Komfortné upratovanie

Jednoduchú manipuláciu poskytujú 3 kolieska, ktoré sú umiestnené na kvalitné oceľové osi. Vysávač sa vyznačuje mimoriadne ľahkou konštrukciou. Celý prístroj váži aj s príslušenstvom 5,8 kg. Veľkou prednosťou je nerezová teleskopická trubka, vďaka ktorej si nastavíte pracovnú výšku podľa vlastných potrieb. Vysávanie bude pohodlné a bez boľavých chrbta. Kábel, sacie trubice a hadice dohromady zaisťujú obzvlášť veľký akčný rádius. Vďaka tomu je možné pohodlne vysávať aj rozľahlejšej miestnosti bez nutnosti častého hľadania ďalšie zásuvky.

Bezpečnostná poistka

Všetky podlahové vysávače Miele sú chránené obmedzovačom teploty proti prehrievaniu. Pokiaľ dôjde k upchatiu vzduchových ciest, napríklad vysatím veľkých častí, dôjde k automatickému bezpečnostnému vypnutiu motora. Po odstránení poruchy a vychladnutí je prístroj opäť pripravený na použitie. Naviac je vysávač vybavený motorom s pozvoľným štartom. Nedôjde tak k preťaženiu elektrickej siete.


Parametre

SILA
Energetická účinnosťF
TECHNICKÉ DETAILY
Hlučnosť80 dB
Operačný rádius9 m
PríslušenstvoHubica na čalúnenie, Kefa na nábytok
Trieda spätných emisií prachuB
Výkon čistenia kobercovC
Výkon čistenia tvrdých podláhC

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie

Zelmer ZVC 425 HT Zelmer ZVC 425 HT

99,16 € s DPH 119,00 

Concept VP-8240 HOME CAR PET MAXI Concept VP-8240 HOME CAR PET MAXI

99,16 € s DPH 119,00 

Electrolux ZPFGREEN Electrolux ZPFGREEN

99,16 € s DPH 119,00 

Electrolux ZSPPARKETT Electrolux ZSPPARKETT

99,91 € s DPH 119,90 

Electrolux ZSPCLASSIC Electrolux ZSPCLASSIC

107,50 € s DPH 129,00 

ELECTROLUX ZPFALLFLR ELECTROLUX ZPFALLFLR

107,50 € s DPH 129,00 

Electrolux ZPFPARKDB Electrolux ZPFPARKDB

112,50 € s DPH 135,00 


Miele HyClean GN XXL Miele HyClean GN XXL

39,92 € s DPH 47,90 

Vrecká do vysávača »


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?