REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 13 ks
Microsoft Microsoft T5D-02421  Microsoft T5D-02421 234.99

Microsoft T5D-02421

Predaj ukončený

Kancelársky balík 5v1 Elektronická licencia Pre 1 zariadenie

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Kód výrobku: T5D02421
Part.No.: T5D-02421

Kancelársky balík Office 2016 pre domácnosti a podnikateľov obsahuje najobľúbenejšie aplikácie pre úpravu dokumentov, tabuliek, tvorbu prezentácií či správu e-mailovej schránky a osobného online úložiska.

Word

Word je intuitívny a moderný nástroj pre úpravu dokumentov s integrovanými funkciami pre kontrolu pravopisu, revíziu dokumentov, hromadnú korešpondenciu či zdieľanie s ostatnými. Samozrejmosťou sú rozsiahle možnosti formátovania, vkladania multimédií a mnoho ďalších funkcií, ktoré čakajú na to, až ich vyskúšate.

 
 

Excel

Excel je efektívna a rozsiahla aplikácia pre tvorbu tabuliek, grafov a ďalšiu vizualizáciu dát. Zadávanie dát uľahčuje mnoho klávesových skratiek, automatické dokončovanie či prehľad vzorcov. Niektoré úkony, ako je výber vhodného grafu, dokáže Excel urobiť sám, čo vám uľahčí prácu a pomôže zvýšiť produktivitu. 

PowerPoint

PowerPoint je nástroj pre tvorbu pôsobivých multimediálnych prezentácií, ktoré vám bude každý závidieť. Prezentujte svoje myšlienky v rozličných témach alebo zdieľajte prezentáciu a pracujte na nej spoločne s ostatnými. Pri samotnom prezentovaní prídu vhod funkcie pre poznámky, časovanie a prehľadnejšie zobrazenie, ktoré sa zobrazí iba prezentujúcemu.

 
 

OneNote

OneNote je múdra aplikácia pre uchovanie poznámok a nápadov - vylepšený poznámkový blok, ku ktorému máte prístup aj z mobilných zariadení. Poznámkové bloky možno ľahko zdieľať a ľahko môžete pracovať s ostatnými na spoločných projektoch. K dispozícii je aj technológia pre rozpoznávanie textu či vyhľadávanie, pre ľahší prehľad v poznámkach.

Outlook

Outlook ponúka ideálne riešenie pre správu e-mailov, kontaktov, kalendára a úloh. Jednoduchšie spracovanie vám umožní mať celkový prehľad o doručenej pošte, lepšie si ju organizovať a triediť a nenechať sa zavaliť hromadou nevyžiadanej pošty.

 

Pre ukladanie dokumentov možno použiť online úložisko  OneDrive s kapacitou 15 GB. Táto elektronická trvalá licencia je určená pre jedno zariadenie v jazyku, ktorý si vyberiete.


Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Jazyková verziaCZE

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?