Nábytkový program

Melbourne

Program Melbourne ponúka nepreberné množstvo kvalitného nábytku, bez ktorého sa vaša kúpeľňa takmer nezaobíde. Jedinečný moderný vzhľad skriniek, ktorých dvierka sú doplnené o kovové úchytky , sú nielen nevyhnutné, ale tiež pôsobia ako vizuálny doplnok. Vnútorná časť skriniek ponúkne úložný priestor, ktorý sa v kúpeľni vždy náležite využije. Môžete tu uložiť uteráky, kozmetiku, čistiace prostriedky a ďalšie potrebné veci. Vďaka dekoru orechu v spojení s bielou farbou oživí vašu kúpeľňu a dodá jej šmrnc. V spojení s ďalšími prvkami si vytvoríte rýdzo praktickú...

Čítajte viac

Cena od:
72,29 
s DPH 86,75 

Položky kolekcie nábytku Melbourne

Zobrazujem 1-9 produktov z 80 celkom 1239

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Melbourne

Program Melbourne ponúka nepreberné množstvo kvalitného nábytku, bez ktorého sa vaša kúpeľňa takmer nezaobíde. Jedinečný moderný vzhľad skriniek, ktorých dvierka sú doplnené o kovové úchytky, sú nielen nevyhnutné, ale tiež pôsobia ako vizuálny doplnok. Vnútorná časť skriniek ponúkne úložný priestor, ktorý sa v kúpeľni vždy náležite využije. Môžete tu uložiť uteráky, kozmetiku, čistiace prostriedky a ďalšie potrebné veci.

Vďaka dekoru orechu v spojení s bielou farbou oživí vašu kúpeľňu a dodá jej šmrnc. V spojení s ďalšími prvkami si vytvoríte rýdzo praktickú kúpeľňu, ktorá bude vybudovaná na základe vašich predstáv o dokonalej kúpeľni.

Nábytok je vyrobený z drevotrieskovej laminovanej dosky LDTD. Vďaka laminovaným hranám nehrozí nepríjemné zatekanie tekutín, ktoré by mohlo poškodiť povrch dosky a znížiť tak jej životnosť. Doska je plne umývateľná a je veľmi odolná voči nepriaznivým nečistotám.

Nechajte sa zlákať programom Melbourne a vytvorte si tak kúpeľňu svojich snov!

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky