CHLADNIČKA GORENJE V AKCII ZA 129 € predtým za 146,70 € | iba 20 ks
začíname za
CHLADNIČKA GORENJE V AKCII ZA 129 € predtým za 146,70 € | iba 20 ks
Nábytkový program

Melbourne

Melbourne Program je momentálně vyprodán

Program Melbourne ponúka nepreberné množstvo kvalitného nábytku, bez ktorého sa vaša kúpeľňa takmer nezaobíde. Jedinečný moderný vzhľad skriniek, ktorých dvierka sú doplnené o kovové úchytky , sú nielen nevyhnutné, ale tiež pôsobia ako vizuálny doplnok. Vnútorná časť skriniek ponúkne úložný priestor, ktorý sa v kúpeľni vždy náležite využije. Môžete tu uložiť uteráky, kozmetiku, čistiace prostriedky a ďalšie potrebné veci. Vďaka dekoru orechu v spojení s bielou farbou oživí vašu kúpeľňu a dodá jej šmrnc. V spojení s ďalšími prvkami si vytvoríte rýdzo praktickú...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Melbourne

Program Melbourne ponúka nepreberné množstvo kvalitného nábytku, bez ktorého sa vaša kúpeľňa takmer nezaobíde. Jedinečný moderný vzhľad skriniek, ktorých dvierka sú doplnené o kovové úchytky, sú nielen nevyhnutné, ale tiež pôsobia ako vizuálny doplnok. Vnútorná časť skriniek ponúkne úložný priestor, ktorý sa v kúpeľni vždy náležite využije. Môžete tu uložiť uteráky, kozmetiku, čistiace prostriedky a ďalšie potrebné veci.

Vďaka dekoru orechu v spojení s bielou farbou oživí vašu kúpeľňu a dodá jej šmrnc. V spojení s ďalšími prvkami si vytvoríte rýdzo praktickú kúpeľňu, ktorá bude vybudovaná na základe vašich predstáv o dokonalej kúpeľni.

Nábytok je vyrobený z drevotrieskovej laminovanej dosky LDTD. Vďaka laminovaným hranám nehrozí nepríjemné zatekanie tekutín, ktoré by mohlo poškodiť povrch dosky a znížiť tak jej životnosť. Doska je plne umývateľná a je veľmi odolná voči nepriaznivým nečistotám.

Nechajte sa zlákať programom Melbourne a vytvorte si tak kúpeľňu svojich snov!

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky