209 374 produktov skladom

1 246 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Oddelenie

Zákazníci práve nakúpili

Matrace s pamäťovou penou

Matrace s pamäťovou penou ➤ Široký výber matracov z pamäťovej peny✔ Tovar skladom expedujeme do 24 hodín ✔ Nákup na splátky ✔Doručenie matracov až do domu  ✔ OKAY.sk

Možno si myslíte, že pamäťová pena je pomerne novou technológiou, avšak NASA s touto technológiou prišla už v 70. rokoch. Tento materiál, ktorý vznikol počas tzv. vesmírnej doby, bol pôvodne vyvinutý za účelom príjemnejšieho sedenia v lietadlách. Napriek jeho prvotnému určeniu sa stal populárny v širokom spektre domácnosti pre jeho schopnosť zbaviť bolesti kĺbov počas spánku.

Výhody matracov s pamäťovou penou

Ak máte doma polohovaciu posteľ a radi pred spánkom čítate knihy alebo surfujete na internete v polosede alebo sede, tak vám odporúčame matrace s pamäťovou penou vhodné na polohovateľné rošty. Navyše, ak si radi doprajete extra pohodlie pri spánku, naše matrace so siedmimi anatomickými zónami sú pre vás ako stvorené. Vlnité časti matraca odvádzajú vlhkosť, časti s hrbolcami sú charakteristické masážnymi vlastnosťami a prostredná zóna je tvrdšia za účelom optimalizácie a podpory pre telo počas spánku. V prípade, že 7-zónové matrace z pamäťovej peny nie sú práve to, čo hľadáte, tak si môžete vybrať aj z matracov s pamäťovou penou s 1 a 5 zónami.

Prateľnosť a ďalšie špeciálne vlastnosti matracov s pamäťovou penou 

Väčšina našich matracov s pamäťovou penou disponuje snímateľným a ľahko prateľným poťahom. To vám umožní, aby váš matrac mohol byť vždy svieži s vôňou podľa vášho vlastného výberu.

Ortopedické matrace s pamäťovou penou

V prípade, že máte ortopedické problémy, tak vás určite oslovia naše zdravotné matrace s pamäťovou penou s vylepšenými ortopedickými vlastnosťami a vysokou priedušnosťou. Tieto ortopedické matrace je možné používať aj obojstranne.

Antidekubitné matrace s pamäťovou penou

Medzi naše špeciálne matrace z pamäťovej peny patria tzv. antidekubitné matrace. Tieto matrace s pamäťovou penou sú vhodné pre ľudí, ktorí majú radi kvalitnú studenú penu, ale aj pre dlhodobo ležiacich ľudí

Antibakteriálne matrace s pamäťovou penou

Ak ste alergik, tak niektoré naše matrace z pamäťovej peny disponujúce jadrom z VISCO peny sú nielen chladivé, ale majú aj poťah s antibakteriálnou úpravou.

Veríme, že naša ponuka vás osloví a zároveň vám zaistíme pohodlný spánok, pri ktorom sa nielenže pohodlne vyspíte, ale prípadne ani nezobudíte osobu spiacu vedľa vás.
Filtrovať

Zobrazujem 1-1 produktov z 1 celkom

odporúčané od najlacnejších od najdrahších

Zobrazujem 1-1 produktov z 1 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky