REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 11 ks
Mascom Mascom MC250/80MBL+M7 ROZBALENO  Mascom MC250/80MBL+M7 ROZBALENO 114.9

Mascom MC250/80MBL+M7 ROZBALENO

Predaj ukončený

Rozbalené

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Kód výrobku: S25080MBLM7_ZT01

Dôvody zaradenia  medzi bazárový tovar:

  • vybalené / vyskúšané

HD satelitný komplet Mascom S-250 / 80MBL + M7 umožňuje príjem z 2 družíc. Je vybavený funkciou FastScan. Vďaka nej už nemusíte viac prelaďovať a je zaistená automatická aktualizácia programov Skylinku. Súčasťou balíčka je aj účastnícka karta Skylink M7 HD pre príjem programov Skylink.

Vychutnajte si perfektné Full HD rozlíšenie, ktoré Mascom MC250HDIR-USB prenáša rovno do televízie. Satelitný tuner prijíma DVB-S i DVB-S2 signál. Pomocou vstavaného dekodéru Irdeto Skylink Ready potom každá karta okamžite rozšifruje signál a prinesie vám hodiny televíznej zábavy. Tešte sa na desiatky programov v reťazci Skylink a CS Link. Rozhodne sa vám žiadny nestratí, pretože prijímač Mascom MC250HDIR-USB si ich zapamätá až 8000. Orientáciu vo všetkých reláciách vám uľahčí EPG (elektronický programový sprievodca).

Satelitný prijímač Mascom S-250 / 80MBL + M7 je vybavený klasickým SCART portom, takže ho pripojíte aj k starému analógovému televízoru. Pre naozaj kvalitný obraz na LED či plazmovej televízii má HDMI pripojenie. Skvelý zvuk zaistí digitálny audiovýstup. Nechýba ani USB rozhranie, s ktorým sa váš prijímač premení vo vyspelý multimediálny rekordér. Môžete nahrávať svoje obľúbené relácie na externý disk, alebo je z neho prehrávať. Pre doladenie všetkých funkcií vám bude slúžiť prehľadné menu so širokou ponukou nastavení.

Čo ešte v sete nájdete? Predovšetkým je to špičkový monoblok čiže satelitný LNB konvertor. Ten slúži na príjem satelitného signálu z 2 družíc súčasne a je umiestnený v ohnisku veľkej paraboly. Tá sa chváli priemerom 80 cm, takže bude ideálne zvádzať signál do ohniska. Monoblok prepojíte s prijímačom pomocou koaxiálneho kábla, ktorý tiež nájdete v krabici. Poslednou perličkou je dekódovacia karta Skyink M7, ktorá vám okamžite sprístupní celý rad skvelých programov.

*Prevádzka karty je podmienená dodržaním podmienok Skylink. Registračný a servisný poplatok podľa platného cenníka na www.skylink.cz. Bonus po registrácii: 2 mesice zadarmo kompletná ponuka programov Skylink (mimo erotických).

Komplet obsahuje

  • 1x prijímač Mascom MC250HDIR-USB
  • 1x parabola 80 cm
  • 1x satelitný LNB konvertor pre príjem z dvoch družíc
  • 1x prepojovací kabel 10 metrov s konektormi
  • 1x karta Skylink M7 HD

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?