Mascom MASCOM MC2350HD-IR POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR Satelitný prijímač MASCOM MC2350HD-IR POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR 60.21

Satelitný prijímač

MASCOM MC2350HD-IR POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Cena s DPH:
60,21 €
Nové
od 64,90 

Posledný kus!

Tento produkt nie je momentálne dostupný k rezervácii na žiadnej predajni.

Zánovný tovar

- Tovar v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou. Na výrobku môžu byť mierne kozmetické vady, ktoré nemajú vplyv na jeho užívanie. Nemusí byť v originálnom obale.


Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý.

 

Programy vo vysokom rozlíšení

Satelitný prijímač MASCOM MC2350HD-IR je určený na príjem DVB-S/S2 vysielania a podporuje vysoké FullHD rozlíšenie 1920x1080 pixelov. Vybavený je vstavaným Skylink-ready Irdeto dekodérom satelitných kariet Skylink, FREESEHO a T-Mobile. Nechýba funkcia FastScan pre automatickú aktualizáciu programov bez nutnosti ručného ladenia. Z až 4000 uložiteľných pozícií programov si môžete jednoducho vytvárať zoznamy vašich najobľúbenejších staníc pre rýchly prístup.

Žiadna relácia už vám neutečie

Vďaka 1x USB 2.0 portu dokáže prehrať mediálne súbory uložené na flash disku alebo externom pevnom disku. Na USB úložisko však s funkciou PVR dokáže nahrať aj vaše obľúbené relácie, a to aj vo vašej neprítomnosti. MASCOM MC2350HD-IR môžete k svojej televízii pripojiť pomocou 1xHDMI alebo 1xSCART konektora. Pre pripojenie k externým reproduktorom môžete využiť digitálny optický výstup alebo analógový 2x CINCH. Spotreba v pohotovostnom režime je <1 W.


Parametre

MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Počet SCART konektorov1
TV TUNER
Formát digitálneho signáluDVB-S2
TECHNICKÉ DETAILY
Počet USB 2.0 portov1
Ethernet / LAN pripojenieN
Wi-FiN
HDMIY

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku