Marshall Marshall Monitor Black Cez hlavu Marshall Monitor Black 199

Slúchadlá cez hlavu

Marshall Monitor Black

Cena s DPH:
199,00 €
Splátky:
od 7,46 €

Posledný kus!

Tento produkt nie je momentálne dostupný k rezervácii na žiadnej predajni.

Circumaurálne, Stereofónne, Kábel, Čierna, Frekvencia slúchadiel 10 - 20000 Hz, Citlivosť slúchadiel 99 decibel ďalšie špecifikácie

Kód výrobku: ML0012
Part.No.: 4090800

Circumaurálne slúchadlá Marsahll Monitor vynikajú vynikajúcou zvukovou izoláciou a unikátnou štúdiovou kvalitou zvuku. Jedná sa o vôbec prvý model circumaurálnych slúchadiel od spoločnosti Marshall. Ďalej umožňujú prispôsobenie zvuku prostredníctvom systému FTF. Slúchadlá disponujú klasickými Marshall detailami ako vinyl koža, mosadzné pánty a biele logo.

Ovládací prvok na prívodnom kábli umožňuje prijímanie a odmietanie hovorov pri počúvaní vašej hudby. Kábel je možné od slúchadiel odpojiť, takže sa môžete sami rozhodnúť, na ktorú stranu kábel umiestnite. Vďaka 3,5 mm konektoru v každom slúchadle môžete bez problémov zdieľať hudbu s niekým z vašich priateľov. Skladacia konštrukcia a vak na prenášanie podporujú ľahkú prepravu a skladovanie, čo ocenia predovšetkým často cestujúci užívatelia.

Polstrovanie náušníkov je prichytené pomocou magnetov. Základom vynikajúceho zvuku sú vysoko kvalitné meniče so 40 mm magnetmi. Produkujú vyvážený zvuk s hlbokými basmi, iskrivými výškami a prirodzenými stredmi. Špeciálnou vlastnosťou týchto slúchadiel je proprietárny systém upchávok FTF. V prípade, že ich necháte v mušliach, tak bude zvuk teplý a príjemný. Keď dôjde k vybratiu, tak získate naozaj analytické slúchadlá s veľmi otvoreným prejavom a analytickým zvukom.


Parametre

MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Rozhranie zariadenia3.5 mm (1/8")
Technológia prepojeniaKábel
DIZAJN
Štýl noseniaPres hlavu
Konštrukcia slúchadielStereofónne
FarbaČierna
VÝKON
Ovládacie klávesyViac tlačidiel
SLÚCHADLÁ
Typ slúchadielCircumaurálne
Frekvencia slúchadiel10 - 20000 Hz
Citlivosť slúchadiel99 decibel
Odpor42 ohm
Ovládač jednotky4 centimeter
Typ ovládačaDynamický
OBSAH BALENIA
Prenášanie puzdroÁno

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku

Marshall Monitor Black Marshall Monitor Black

199,00 € bez DPH 165,83