REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 10 ks
Nábytkový program

Malibu

Pútavý dizajn programu Malibu hovorí sám za seba. Zaoblené rohy vytvárajú dojem moderného a zároveň retro nábytku, ktorý nepôsobí nijako zastarane. V kombinácii s kovovými detailmi vzbudzuje neprekonateľný dojem, ktorý zapôsobí na vašu estetickú stránku. Bol navrhnutý tak, aby spĺňal znaky nadčasovosti, funkčnosti, kvality a pútavého dizajnu. Zároveň nesmie byť opomenuté lákavé farebné prevedenie a povrchová úprava. Korpus nábytku je vyrobený z materiálu LDTD alebo drevotrieskovej laminovanej dosky, ktorá sa vyznačuje pevnosťou a tvrdosťou. Navyše vám vydrží celé roky a lesklá...

Čítajte viac

Cena od:
146,89 
s DPH 176,28 

Položky kolekcie nábytku Malibu

Zobrazujem 1-9 produktov z 35 celkom 1234

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Malibu

Pútavý dizajn programu Malibu hovorí sám za seba. Zaoblené rohy vytvárajú dojem moderného a zároveň retro nábytku, ktorý nepôsobí nijako zastarane. V kombinácii s kovovými detailmi vzbudzuje neprekonateľný dojem, ktorý zapôsobí na vašu estetickú stránku. Bol navrhnutý tak, aby spĺňal znaky nadčasovosti, funkčnosti, kvality a pútavého dizajnu. Zároveň nesmie byť opomenuté lákavé farebné prevedenie a povrchová úprava.

Korpus nábytku je vyrobený z materiálu LDTD alebo drevotrieskovej laminovanej dosky, ktorá sa vyznačuje pevnosťou a tvrdosťou. Navyše vám vydrží celé roky a lesklá povrchový úprava vám zaistí ľahkú údržbu.

Obohaťte váš interiér o moderný typ nábytku a objavte tak dizajnový svet. Určite si ho obľúbite!

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky