TV SAMSUNG 43" V AKCII ZA 389 € predtým za 498 €
Logitech Logitech volant Logitech Driving Force GT pre PS3, PC NEKOMPLETNÉ  Logitech volant Logitech Driving Force GT pre PS3, PC NEKOMPLETNÉ 89

Logitech volant Logitech Driving Force GT pre PS3, PC NEKOMPLETNÉ

Predaj ukončený

perfektní zpětná odezva vytočení volantu o 900° velké množství ovládacích prvků Nekompletné príslušenstvo

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach

Zánovný tovar

- Tovar v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou. Nekompletné príslušenstvo, chýbajú pedále. Nemusí byť v originálnom obale.


Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok má nekompletné príslušenstvo, chýbajú pedále.

Doprajte si realistický simulátor Logitech Driving Force GT s pokročilou odozvou na pohyb vozidla v hre. Systém je licencovaný pre hru Gran Turismo, pre ktorú bol špeciálne vyvinutý a vyladený. O maximálnu realitu sa stará pogumovaný volant vytočitelný do 900°sekvenčná radiaca páka, brzdný a akceleračný pedál. Vďaka jednodielnej konštrukcii volantu je docielená maximálna pevnosť bez nepríjemného vŕzgania. Radiaca páka potom prekvapí nulovú vôľou, vďaka čomu je dokonale presná a veľmi tichá. Minulosťou je aj kalibrácia príslušenstva, vďaka optickému kódovaniu je volant presne nastavený a k strate kalibrácie nedochádza ani po dlhšej dobe. Maximálne možnosti nastavenia zaisťuje bohatá ponuka ovládacích prvkov, PlayStation tlačidiel a 24pozičného kolieska, ktoré umožňuje nastavenie ovládania v reálnom čase pri prebiehajúcom závode.

Užite si perfektnú realistickú odozvu všetkých súčastí riadenia. Ucítite prenos váhy, prekĺznutie gumy i vädnutie bŕzd. Využite odozvu vo svoj prospech a pokorte svojich protivníkov. S volantom Driving Force GT dosiahnete tých najlepších výsledkov vo svojej obľúbenej pretekárskej hre. 

 

Logitech posunul ovládanie volantu ešte o stupeň ďalej k realite. Vďaka prepracovanej mechanike možno volantom otočiť o 900°, teda 2,5-krát dookola, čo je rovnaké rozmedzie, aké majú pretekári vo svojich vozidlách. Tak usadnite za volant a ukážte im, kto je tu pánom!

 

Nastavte si každý detail vďaka bohatej ponuke ovládacích prvkov a inteligentnému nastaveniu ovládania s 24 pozíciami. Vďaka tomu si všetko potrebné, ako brzdnú silu či kontrolu trakcie nastavíte v reálnom čase bez toho, aby ste museli vypínať hru či otvárať menu hry. Tak prečo zastavovať?

 

Pokročilé funkcie a pohodlie, na ktoré si zvyknete. Vďaka pogumovanému vencu volantu vám už ruka z volantu tesne pred cieľom neskĺzne. S pocitom istoty hrdo prejdete tie najťažšie, ktoré vám tvorcovia hry pripravili. Vďaka jednodielnej konštrukcii volant pri rýchlych manévroch nevŕzga ani sa neohne.

Vychutnajte si pocit profesionálnych pretekárov. Precízne spracovanie volantu a všetkej mechaniky zabezpečuje prevody aj ostatné mechanické diely úplne bez vôle, ktoré obyčajne stoja za poruchami a hlučnosťou pohyblivých súčastí. Jedine s plynulým radením dosiahnete výsledky, na ktorý môžete byť pyšní.

Logitech Driving Force GT nie je obyčajným simulátorom pretekárskych automobilov, teraz pocítite skutočnú jazdu na vlastnej koži. S brzdovým a akceleračným pedálom so spätnou odozvou presne ucítite každé zrýchlenie aj brzdenie, ako by ste práve sedeli v naozajstnom pretekárskom aute.

Vychutnejte si pocit profesionálních závodníků. Precizní zpracování volantu a veškeré mechaniky zajišťuje převody i ostatní mechanické díly zcela bez vůle, která obyčejně stojí za poruchami a hlučností pohyblivých součástí. Jedině s plynulým řazením dosáhnete výsledků, na který můžete být pyšní.
 

Logitech Driving Force GT není pouhým simulátorem závodních automobilů, nyní pocítíte opravdovou jízdu na vlastní kůži. S brzdovým a akceleračním pedálem se zpětnou odezvou přesně ucítíte každé zrychlení i brždění, jako byste právě seděli v opravdovém závodním voze.


Parametre

FARBA
FarbaČierna
VSTUPNÉ ZARIADENIE
Typ zariadeniavolant
Podporované herné platformyPlaystation 2, Playstation 3
Force feedbackÁno
MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Technológia prepojeniaKábel
Rozhranie zariadeniaUSB 2.0
SYSTÉMOVÉ POŽIADAVKY
Minimálne miesto pevného disku20 MB
Vyžaduje sa mechanika CD-ROMÁno
SOFTWARE
Podporované operačné systémy WindowsWindows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64
Podporované operačné systémy MacNie
ĎALŠIE VLASTNOSTI
Požadované USBÁno
OBSAH BALENIA
Návod na obsluhuÁno

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?