Nábytkový program

Livo

Livo Program je momentálně vyprodán

Nábytok z radu Livo vyniká svojím decentne elegantným vzhľadom a funkčnosťou. Minimalistický štýl je podčiarknutý elgantným dekórom a neprovokujúcím tvarom. Veľké množstvo úložného priestoru a moderný dizajn z neho robia skvelý nábytok do každej obývacej izby. Tento nábytok je vyrobený z kvalitných, obojstranne laminovaných LDTD a MDF dosiek , ktoré sú veľmi kvalitné a odolné. Kľúčovým prvkom použitých dosiek je kvalitná technológia vysokého lesku, preto je pri výrobe tohto materiálu zachovaný vysoký štandard výroby a čistoty. Nepodceňujte výber nábytku do obývacej izby. Ide...

Čítajte viac

Cena sa skladá z:

Livo - Závesná skrinka 180 (bílá mat/bílá lesk)

Závesná skrinka
129,00 € bez DPH 107,50 

Popis kolekcie nábytku Livo

Nábytok z radu Livo vyniká svojím decentne elegantným vzhľadom a funkčnosťou. Minimalistický štýl je podčiarknutý elgantným dekórom a neprovokujúcím tvarom. Veľké množstvo úložného priestoru a moderný dizajn z neho robia skvelý nábytok do každej obývacej izby.

Tento nábytok je vyrobený z kvalitných, obojstranne laminovaných LDTD a MDF dosiek, ktoré sú veľmi kvalitné a odolné. Kľúčovým prvkom použitých dosiek je kvalitná technológia vysokého lesku, preto je pri výrobe tohto materiálu zachovaný vysoký štandard výroby a čistoty.

Nepodceňujte výber nábytku do obývacej izby. Ide o neodmysliteľnú súčasť každej domácnosti, ktorá elegantne dotvára váš interiér. Správny výber obývacieho nábytku vám zaručí nielen pohodu a spokojnosť pri pobyte v obývacej izbe, ale zároveň zharmonizuje a ozvláštní vašu obývaciu izbu.

 

Výhody:

  • moderný dizajn
  • jednoduchá montáž
  • kvalitné spracovanie

 

Vyhotovenie:

  • materiál: MDF, LDTD

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky