REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 11 ks
Nábytkový program

Lace

Lace Program je momentálně vyprodán

Neexistuje žiadne pravidlo, že by detská izba musela bezpodmienečne hýriť miliónmi farieb. Staršie deti oveľa viac ocenia exkluzivitu a originálny štýl. Preto si obľúbia  detský nábytkový program Lace , ktorý má niekoľko základných znakov, vďaka ktorým sa pre deti stáva pútavým. Počiatočná jednoduchosť využíva drobné, ale napriek tomu podstatné detaily.   Nábytkový program Lace vyniká svojím príjemným svetlým dekorom v rustikálnom štýle. Časti programu sú elegantne riešené a ponúkajú pestrú škálu úložného priestoru, kde si každá vec nájde svoje miesto. Zútulnite si...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Lace

Neexistuje žiadne pravidlo, že by detská izba musela bezpodmienečne hýriť miliónmi farieb. Staršie deti oveľa viac ocenia exkluzivitu a originálny štýl. Preto si obľúbia  detský nábytkový program Lace, ktorý má niekoľko základných znakov, vďaka ktorým sa pre deti stáva pútavým. Počiatočná jednoduchosť využíva drobné, ale napriek tomu podstatné detaily.  

Nábytkový program Lace vyniká svojím príjemným svetlým dekorom v rustikálnom štýle. Časti programu sú elegantne riešené a ponúkajú pestrú škálu úložného priestoru, kde si každá vec nájde svoje miesto. Zútulnite si interiér s nestarnúcou eleganciou a univerzálnymi odtieňmi, ktoré pristanú každej izbe.

 

Výhody:

  • príjemná kombinácia bielej a prírodného dekoru dubu zaistí moderný a jednoduchý vzhľad
  • elegantný a moderný dizajn spojený s prírodným dekorom dubu sonoma dodá vašej izbe šmrnc!
  • účelové a praktické riešenie nábytku s úložným priestorom
  • pevné a jednoduché prevedenie zostavy

 

Vyhotovenie:

  • dekor: biela, dub sonoma
  • materiál: LDTD

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky