Nábytkový program

La Rochelle

La Rochelle Program je momentálně vyprodán

  Hľadáte elegantný nábytok do kúpeľne , s praktickým a veľkorysým úložným priestorom , ktorý  ľahko skombinujete a doplníte ? Už nemusíte hľadať, tento luxusný program La Rochelle vám môže ponúknuť aj viac! Nemusíte si už lámať hlavu, kam uschováte všetky hygienické potreby všetkých členov domácnosti a pritom vám skrinky zaberú obyčajnú štvrtinu kúpeľne! Tento program je vytvorený tak, že skvele zapadne do každého interiéru a zaberie minimálny priestor, takže je vhodný aj do tých najmenších kúpeľní. Vďaka elegantnému dekoru v bielej farbe s leskom pridá...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku La Rochelle

 

Hľadáte elegantný nábytok do kúpeľne, s praktickým a veľkorysým úložným priestorom, ktorý ľahko skombinujete a doplníte? Už nemusíte hľadať, tento luxusný program La Rochelle vám môže ponúknuť aj viac! Nemusíte si už lámať hlavu, kam uschováte všetky hygienické potreby všetkých členov domácnosti a pritom vám skrinky zaberú obyčajnú štvrtinu kúpeľne!

Tento program je vytvorený tak, že skvele zapadne do každého interiéru a zaberie minimálny priestor, takže je vhodný aj do tých najmenších kúpeľní. Vďaka elegantnému dekoru v bielej farbe s leskom pridá interiéru šmrnc.

Skrinky sú vyrobené z materiálu LDTD. Jedná sa o drevotrieskovú dosku, ktorá je oteruvzdorná a zároveň sa môže pýšiť odolnosťou voči krátkodobej vlhkosti. Vyniká tiež vďaka svojej tvrdosti a pevnosti. Predné plochy sú vyrobené z drevovláknitých dosiek MDF. Tento program zahŕňa aj umývadlo a zrkadlo s LED osvetlením.

Nechajte sa zlákať programom La Rochelle a vytvorte si kúpeľňu svojich snov!

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky