Kvalitné postele českej výroby

Medzi tradičných výrobcov postelí na českom trhu patrí firma Blanář. Postele vyrába už dlhšie ako 25 rokov a má tak dostatok cenných skúseností. Môžete sa spoľahnúť, že ich kvalitné postele vám umožnia ničím nerušený spánok, ktorý si maximálne užijete.

Postele Blanář sú kompletne vyrobené v Českej republike. Na našom e-shope ich nájdete niekoľko desiatok v mnohých variantoch. Zoženiete vyššiu posteľ pre seniorov, aby sa im lepšie vstávalo a líhalo. Vyberiete si klasické dvojlôžko podľa svojich predstáv. A kúpite aj posteľ pre študenta.

K hlavným prednostiam postelí patria vysoko kvalitné materiály, vďaka ktorým sú stabilné a odolné. Môžete sa spoľahnúť, že s vami vydrží veľmi dlho, aj keď v nich budete spať denne. Okrem toho určite využijete aj veľký úložný priestor a oceníte precízne šitie každého švu.

Vďaka kvalitným roštom vás už nebude ráno bolieť chrbát, pretože rošt podopiera matrac rovnomerne. Niektoré postele majú navyše polohovateľné rošty, takže si budete môcť nastaviť sklon matraca podľa chuti. Záleží len na vás, či budete chcieť iba posteľ alebo napríklad komplet s roštom aj matracom.

Horúcou novinkou tohto roka je posteľ Grosetto, famózne čalúnené dvojlôžko, ktoré v kombinácii s ekokožou tvorí nádherný klenot každej spálne. Vďaka výklopným roštom ponúka obrovský úložný priestor, kam sa vám pohodlne zmestia všetky prestieradlá, obliečky aj náhradné prikrývky.

Môžete si tiež vybrať matrac alebo napríklad vkusné doplnky od rovnakého výrobcu a poskladať si unikátny set pre váš spokojný spánok. V ponuke máme napríklad vankúše, prehozy, perináče, apod.

Ponuka    postelí    Blanář

Ponuka doplnkov Blanář

Líbí se vám tento článek?

Podobné články