110 319 nábytku ihneď k odoslaniu

584 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Oddelenie 0

Šírka (cm) 0

Hĺbka (cm) 0

Rozkladacie 1

Poťahový materiál 0

Prevládajúca farba 0

Viac

Tuhosť sedáku 0

Štýl 0

Úložný priestor 0

Viacfarebné 0

So vzorom 0

Príznaky tovaru 0

Viac

Expedícia 0

Viac

Zákazníci práve nakúpili

Kreslá

Či už si chcete doma vytvoriť útulné miesto na prečítanie si dobrej knihy, alebo len uvažujete nad kúpou pekného kusu nábytku, je potrebné zvážiť niekoľko základných vecí pred zakúpením nového kresla. Veľkosť, štýl a typ použitého materiálu sú veľmi dôležité faktory, ktoré musíte zvážiť. My vám však prinášame zopár tipov, ako si vybrať.

Uistite sa, že strávite dostatok času nad premýšľaním o tom, aké kreslo presne hľadáte. Malo by byť vaše kreslo multifunkčné alebo relaxačné? Kožené kreslo alebo z látky? Na aký účel bude slúžiť? Akú výšku by malo mať operadlo a opierka na ruky?

Veľkosť kresla

Nezabudnite na to, že budete musieť myslieť aj na veľkosť svojho potenciálneho kresla. Budete musieť brať do úvahy veľkosť svojej izby, gauča a iného nábytku, ako sú konferenčný stolík a stolík pod televíziu. Podľa toho môžete určiť kde umiestnite svoje nové kreslo a aké veľké bude. Niektoré kreslá ponúkajú funkciu rozloženia na lôžko, čo príde určite vhod, ak máte nečakaných hostí. Určite nechcete, aby vaša obývacia izba vyzerala stiesnene a neútulne. 

Vysoké alebo nízke operadlo?

Kreslo s vysokým operadlom je dobré, ak chcete sedieť vo vašom kresle vzpriamene, alebo chcete len kreslo, ktoré vás úplne obklopuje. Veľkou výhodou je, že vám slúži ako opora pre krk, takže v ňom môžete sedieť dlhšie. Ak milujete čítanie pri odpočívaní v pohodlnom kresle, alebo ak chcete pracovať na počítači a relaxovať, vysoké operadlo je určite lepšie. Takýmto kreslom môže byť typ kresla, ktoré sa nazýva ušiak. Kreslo s nižším operadlom je tiež komfortné, ale tento typ sa skôr hodí na kratšie sedenie pri pití kávy a konverzácii. Máte v nich totiž tendenciu sedieť v predklone a nie sú veľmi pohodlné na dlhšie relaxovanie.

Opierka na ruky

Či už si vyberiete stoličku s opierkou alebo nie, je to len záležitosť osobných preferencií. Záleží na tom, ako sedíte alebo ako dlho sedíte v kresle. Ak chrbát nie je úplne pritlačený k operadlu, ale je mierne zakrivený, budete mať ešte nejakú podporu aj bez opierky.

Nechať ruky oddýchnuť si na lakťových opierkach vytvára lepšiu a pohodlnejšiu relaxáciu, najmä ak používate fotelku často. Opierka je menej dôležitá, ak je využívaná len príležitostne.

Kvalita kresla

Kvalita kresla určuje nielen to, ako dlho vám kreslo vydrží, ale aj jeho komfort. Kvalita ovplyvňuje aj to, ako vyzerá, najmä po dlhšom čase. Posudzovanie kvality kresla je veľmi podobné ako posudzovanie kvality gauča. Pozrite sa najmä na typ rámu, podporu sedenia a výplň kresla.

1. Kreslo ušiak Casis sivá Kreslo ušiak Casis sivá
SKLADOM
SKLADOM 287,00 € bez DPH 239,16 
2. Kreslo ušiak Casis modrá Kreslo ušiak Casis modrá
SKLADOM
SKLADOM 287,00 € bez DPH 239,16 
3. Kreslo ušiak Casis béžová Kreslo ušiak Casis béžová
SKLADOM
SKLADOM 279,00 € bez DPH 232,49 
4. Moderné kreslo Scandi sivá Moderné kreslo Scandi sivá
SKLADOM
SKLADOM 319,00 € bez DPH 265,82 
5. Moderné kreslo Sára červená Moderné kreslo Sára červená
SKLADOM
SKLADOM 104,00 € bez DPH 86,66 
6. Moderné kreslo Belize sivá, biela Moderné kreslo Belize sivá, biela
SKLADOM
SKLADOM 76,00 € bez DPH 63,33 
7. Moderné kreslo Potenza hnedá Moderné kreslo Potenza hnedá
SKLADOM
SKLADOM 379,00 € bez DPH 315,82 
8. Moderné kreslo Belize čierna Moderné kreslo Belize čierna
SKLADOM
SKLADOM 76,00 € bez DPH 63,33 
9. Moderné kreslo Brest sivá Moderné kreslo Brest sivá
SKLADOM
SKLADOM 112,00 € bez DPH 93,33 
10. Kreslo ušiak Flo béžová Kreslo ušiak Flo béžová
SKLADOM
SKLADOM 212,00 € bez DPH 176,66 

Ďalšia najpredávanejšie

Filtrovať

Zobrazujem 25-48 produktov z 106 celkom 12345

ďalších 24

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky