NOVINKA: Doprava elektra aj nábytku do vybranej predajne ZADARMO

x
Koss Koss UR/40 (doživotná záruka) Cez hlavu Koss UR/40 (doživotná záruka) Koss UR/40 (doživotná záruka) 5 1 44.76

Slúchadlá cez hlavu

Koss UR/40 (doživotná záruka)

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Kód výrobku: UR40
Part.No.: UR40

Štýlové domáce slúchadlá Koss UR/40 si obľúbia aj tí najnáročnejší užívatelia. Dokonalý čistý zvuk a maximálne pohodlie, aj to sú prednosti slúchadiel od firmy Koss. Frekvencia slúchadiel 15 - 22000 Hz, citlivosť 98 dB a odpor 60 Ohmov sú jasným dôkazom najvyššej kvality. Pohodlná čelenka vyhovuje absolútne každému, pretože sa dokonale prispôsobí na hlavu. Dĺžka kábla 1,2 m je zárukou toho, že vám nebude zavadzať zbytočne dlhý kábel a zároveň vás nebude obmedzovať v pohybe. 3,5 mm konektor je kompatibilný takmer so všetkými audio zariadeniami. Zapáči sa vám aj nádherný dizajn a čierno - strieborné prevedenie. Navyše slúchadlá Koss UR/40 kúpite u nás za túto vynikajúcu cenu. Taká výhodná ponuka sa skutočne neodmieta!

 

Doživotná záruka:

Na slúchadlá značky KOSS sa vzťahuje podľa § 619 a nasl. zák. č. 40/1964 zákonná záruka v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja spotrebiteľovi.

Doživotná záruka je garancia firmy KOSS, že prostredníctvom oficiálneho dovozcu bude Zariadenie opravené alebo vymenené prvému majiteľovi po celý jeho život a to v prípade akejkoľvek elektrickej alebo mechanickej závady len za aktuálny manipulačný poplatok. Výška tohto poplatku je 15EUR za každé uplatnenie Doživotnej záruky. Spotrebitelia registrovaní na www.dozivotnazaruka.sk alebo prostredníctvom telefónu majú garantovanú zníženú sadzbu manipulačného poplatku vo výške 5 EUR. Obidva poplatky môžu byť zvýšené o prípadné náklady na poštovné alebo prepravné k zákazníkovi.

Viac informácií k doživotnej záruke na stránkach www.dozivotnazaruka.sk. Výrobok je dodávaný s aktivačným kódom doživotnej záruky.


Parametre

MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Rozhranie zariadenia3,5 mm
Technológia prepojeniakáblový
Dĺžka kábla1.2 m
SLÚCHADLÁ
Typ slúchadielCircumaurálne
Frekvencia slúchadiel15 - 22000 Hz
Citlivosť slúchadiel98 dB
Odpor60 ohm
Celkové harmonické skreslenie (THD)0.2 %
TECHNICKÉ DETAILY
Farbačierna, strieborná

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
    • Všetko vnímam ako klad, som veľmi spokojná!
    • žiadne
    0 hlasov
Položiť novú otázku