Koss KOSS KEB/32 Purple (doživotná záruka) Ostatné príslušenstvo KOSS KEB/32 Purple (doživotná záruka) 24.73

Redukcia a ostatné príslušenstvo

KOSS KEB/32 Purple (doživotná záruka)

-37% zľava

ZĽAVA 3 % ★

Ilustračné fotografie

Cena s DPH:
24,73 €
Pôvodná cena:
39,00 
Ušetríte
37% 14,27 €

Posledný kus!

Tento produkt nie je momentálne dostupný k rezervácii na žiadnej predajni.

Vnútrosluchové, káblový, purpurová, Frekvencia slúchadiel 20 - 20000 Hz, Citlivosť slúchadiel 100 dB ďalšie špecifikácie

Kód výrobku: KEB32PURPLE
Part.No.: KEB32PR

Naozaj ľahké slúchadlá, navrhnuté špeciálne pre ženy a ich potreby. Koss KEB32 nezaprú značku - hrajú perfektne! A to aj po ich uspôsobení predovšetkým pre šport - 6 mm priemer meniča, mäkký pogumovaný povrch a tvar prispôsobený pre ženské ucho. Tieto slúchadlá KOSS sú teda malé, ľahké a naozaj pripravené pre aktívny spôsob života (nielen!). Aj keď sa však znížila hmotnosť aj rozmery, kvalita hudby rozhodne nie.

Dizajnérskemu tímu Koss bola veľkou pomocou a inšpiráciou úspešná olympionička a milovníčka fitness Darro Torres - ide teda o slúchadlá, ktoré sa môžu pochváliť naozajstným testovaním pre budúce využitie.

Aké sú teda KOSS KEB32?

  • Ideálne pre ženy
  • Ideálne pre šport
  • Ľahké a malé
  • Odolné voči potu

 

Doživotná záruka:

Na slúchadlá značky KOSS sa vzťahuje podľa § 619 a nasl. zák. č. 40/1964 zákonná záruka v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja spotrebiteľovi.

Doživotná záruka je garancia firmy KOSS, že prostredníctvom oficiálneho dovozcu bude Zariadenie opravené alebo vymenené prvému majiteľovi po celý jeho život a to v prípade akejkoľvek elektrickej alebo mechanickej závady len za aktuálny manipulačný poplatok. Výška tohto poplatku je 15 EUR za každé uplatnenie Doživotnej záruky. Spotrebitelia registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz alebo prostredníctvom telefónu majú garantovanú zníženú sadzbu manipulačného poplatku vo výške 5 EUR. Obidva poplatky môžu byť zvýšené o prípadné náklady na poštovné alebo prepravné k zákazníkovi.

Viac informácií k doživotnej záruke na stránkach www.dozivotnizaruka.cz. Výrobok je dodávaný s aktivačným kódom doživotnej záruky.


Parametre

SLÚCHADLÁ
Typ slúchadielVnútrosluchové
Štýl noseniaDo ucha
Frekvencia slúchadiel20 - 20000 Hz
Citlivosť slúchadiel100 dB
Odpor16 ohm
MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Technológia prepojeniakáblový
Rozhranie zariadenia3,5 mm
TECHNICKÉ DETAILY
Farbapurpurová

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku