Nábytkový program

Kimba

Charakteristickým rysom detského programu Kimba je jeho farebné prevedenie v jemnom dekore biela a dub . Neutrálny dekor vytvorí harmonické a pokojné zázemie pre vaše deti, ktoré môže byť neskôr oživené výraznejšími farebnými dekoráciami, nástennou maľbou, či hravým kobercom. Lepšie tak vyniknú pestrofarebné obrázky, na ktorých sa môžu objavovať obľúbené detské motívy. Každý prvok tohto programu je typický svojim jemným a nežným prevedením, ktoré ide ruka v ruke s maximálnou funkčnosťou . Od vysokých šatníkových skríň s množstvom úložného priestoru, cez...

Čítajte viac

Cena kompletu:
648,27 
s DPH 777,96 
Cena sa skladá z:

Kimba - Regál k prebaľovacímu pultu (biela, dub)

Detský regál
34,99 € s DPH 41,99 

Kimba - Polička (biela, dub)

Detská police
31,66 € s DPH 37,99 

Kimba - Detská postieľka (biela, dub)

Postieľka, príslušenstvo
140,83 € s DPH 169,00 

Kimba - Prebaľovací pult (biela, dub)

Prebaľovaci pult
115,83 € s DPH 139,00 

Kimba - Regál (biela, dub)

Detský regál
69,16 € s DPH 82,99 

Kimba - Skriňa trojdverová se zásuvkou (biela, dub)

Detská skriňa
199,16 € s DPH 239,00 

Kimba - Úložná zásuvka k detskej postieľke (biela, dub)

Postieľka, príslušenstvo
56,66 € s DPH 67,99 

Položky kolekcie nábytku Kimba

Zobrazujem 1-9 produktov z 17 celkom 12

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Kimba

Charakteristickým rysom detského programu Kimba je jeho farebné prevedenie v jemnom dekore biela a dub. Neutrálny dekor vytvorí harmonické a pokojné zázemie pre vaše deti, ktoré môže byť neskôr oživené výraznejšími farebnými dekoráciami, nástennou maľbou, či hravým kobercom. Lepšie tak vyniknú pestrofarebné obrázky, na ktorých sa môžu objavovať obľúbené detské motívy.

Každý prvok tohto programu je typický svojim jemným a nežným prevedením, ktoré ide ruka v ruke s maximálnou funkčnosťou. Od vysokých šatníkových skríň s množstvom úložného priestoru, cez praktické komody a regály, až po bezpečné detské postieľky.

Jednoduchá a pevná konštrukcia je presne to, čo môžete od tohto nábytku očakávať. Je vyrobená z kvalitného materiálu DTD s matnou povrchovou úpravou. Iste oceníte, že je povrch plne umývateľný.

Zariaďovanie detskej izby je radosť, ale zároveň aj veľká zodpovednosť. Väčšinou sa snažíme vybaviť interiér tak, aby bol praktický a moderný. Deti naopak ocenia následnú fantáziu. Základom detskej izbičky by mal byť kvalitný a účelný nábytok. Tým je bezpochyby nábytok z programu Kimba.

 

Výhody:

  • moderný štýl
  • umývateľný povrch
  • matná povrchová úprava

Vyhotovenie:

  • materiál: DTD
  • dekor: biela, dub

 

Nábytok z programu Kimba je dodávaný v demontovanom stave.

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky