Sony SONY PS4 hra Killzone: Shadow Fall Hry na Playstation SONY PS4 hra Killzone: Shadow Fall 8.99

Hry na Playstation 4

SONY PS4 hra Killzone: Shadow Fall

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Uncharted: Drakes Fortune Remastered Uncharted: Drakes Fortune Remastered

14,07 € s DPH 16,88 

PS4 - NBA 2K16 PS4 - NBA 2K16

49,99 € s DPH 59,99 

SONY PS4 hra Gran Turismo Sport SONY PS4 hra Gran Turismo Sport

53,95 € s DPH 64,74 
Kód výrobku: PS719275770
Part.No.: PS719275770

Killzone Shadow Fall je zasadený do blízkej budúcnosti, tridsať rokov po udalostiach z Killzone 3. Svet je veľmi odlišné miesto, dve znepriatelené frakcie známe ako Helghast a Vektans žijú bok po boku vo futuristickom meste, ktoré je oddelené obrovským múrom. Príbeh sa odohráva z perspektívy Lucasa Kellana, elitného agenta The Interplanetary Strategic Alliance (ISA).

Vývojári z Guerrilla Games sa rozhodli svoju strategickú sériu dramaticky posunúť a budú stavať na úplne nových základoch, a to nielen čo sa vizuálnej stránky týka, ale aj hrateľnosti. Podľa prvých dojmov sa stane medzníkom v živote každého nadšeného hráča. Neuveriteľné vizuálne spracovanie rozosmutní všetku konkurenciu.

Potom, čo bola planéta Helghan prakticky zničená, dovolila ISA znepriatelenému národu Helgast obydliť polovicu jej domovskej planéty Vekta. Odvekí nepriatelia tak teraz žijú v krehkom mieri, v ktorý ani jeden z nich neverí. Navzájom sa špehujú, podnikajú utajené výsadky do protivníkovho územia a studená vojna sa čoskoro zmení v krviprelievanie.
Hlavný hrdina Lucas Kellan je s otcom nútene premiestnený pri budovaní Nového Healganu na Vekte preč zo svojho domova, aby bol čoskoro svedkom popravy svojho jediného rodiča. Zo sirôt s túžbou po pomste sa však stávajú najlepší vojaci a z Lucasa sa čoskoro stane tieňový maršal, ktorý ide do nepriateľského teritória za obrovskú stenu ...

Prvýkrát v sérii ponúka Shadow Fall odlišný pohľad na vojnu, ukazuje viac jej obetí, a to na oboch stranách. V Killzone však nikdy nešlo o príbeh, ale o stvárnenie vojny, jej beznádejnosti, atmosféry a túžbe hlavných hrdinov bojovať. Nič z toho v Shadow Fall nechýba. Neuveriteľné vizuálne spracovanie spolu s nadupaným hardvérom Sony PlayStation 4 ponúka výnimočný herný zážitok, ktorý ocenia aj tí najnáročnejší hráči.


Parametre

VLASTNOSTI
PlatformaPlayStation 4
Žánerakčné
Hodnotenie ESRBM (Mature)
Herná edíciazákladný
VývojárGuerrilla Games
Dátum vydania29.11.2013
Hodnotenie PEGI18
Režim multiplayerÁno
VydavateľSCEE

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie

Uncharted: Drakes Fortune Remastered Uncharted: Drakes Fortune Remastered

14,07 € s DPH 16,88 

PS4 - NBA 2K16 PS4 - NBA 2K16

49,99 € s DPH 59,99 

SONY PS4 hra Gran Turismo Sport SONY PS4 hra Gran Turismo Sport

53,95 € s DPH 64,74 Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?