Nábytkový program

Kando

Program Kando premení vašu obývačku či predsieň na veľkoryso zariadený priestor, v ktorom budete radi a často tráviť čas. Moderná kombinácia dekorov dodá vášmu interiéru nádych modernosti. Celý program sa vyznačuje netradičným dizajnom a pôsobí nápadito, takže vaša obývačka bude zaručene pútať pozornosť. Ďalšia výhoda tohto skvelého programu spočíva v kvalite použitých materiálov. LTD, alebo aj lamino, je oderuvzdorný materiál, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou a tvrdosťou. Zároveň je odolný voči krátkodobej vlhkosti. Lamino vyniká nenáročnou údržbou . Je odolné a tak vám...

Čítajte viac

Cena kompletu:
619,63 
s DPH 743,58 
Cena sa skladá z:

Kando-KANB01(P45 - biela / dub pieskový / biely lesk )

Polica
23,82 € s DPH 28,59 

Kando KANK47 (biela / biela VL)

Komoda
232,49 € s DPH 279,00 

Kando-KANT14(P45 - biela / dub pieskový / biely lesk )

Drevený
124,16 € s DPH 149,00 

Kando-KANV52L(P45 - biela / dub pieskový / biely lesk )

Vitrína
157,49 € s DPH 189,00 

Položky kolekcie nábytku Kando

Zobrazujem 1-7 produktov z 7 celkom

Popis kolekcie nábytku Kando

Program Kando premení vašu obývačku či predsieň na veľkoryso zariadený priestor, v ktorom budete radi a často tráviť čas. Moderná kombinácia dekorov dodá vášmu interiéru nádych modernosti. Celý program sa vyznačuje netradičným dizajnom a pôsobí nápadito, takže vaša obývačka bude zaručene pútať pozornosť.

Ďalšia výhoda tohto skvelého programu spočíva v kvalite použitých materiálov. LTD, alebo aj lamino, je oderuvzdorný materiál, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou a tvrdosťou. Zároveň je odolný voči krátkodobej vlhkosti. Lamino vyniká nenáročnou údržbou. Je odolné a tak vám nábytok z tohto materiálu vydrží dlho. Ďalší použitý materiál, MDF, vás poteší pevnosťou, ľahkou údržbou a vysokou odolnosťou.

Kando predstavuje synonymum moderného bývania, ktoré ihneď zaujme a zároveň poteší variabilitou úložného priestoru, preto neváhajte a doprajte si potešenie z tohto štýlového programu.

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky