Nábytkový program

Junior míč

Detský nábytkový program Junior v modernom dizajne a sviežich farbách sa skvelo hodí na zariadenie detskej izby. Program Junior ponúka široké možnosti využitia. Nábytok ponúka veľké množstvo šikovne riešeného úložného priestoru , do ktorého môžete uložiť prekážajúce lôžkoviny či vankúše, hračky alebo oblečenie. Rôzne vyhotovenie skríň a komôd ukryje obrovské množstvo oblečenia, písacích potrieb či hračiek. Nábytok je vyrobený z laminovanej LDTD s dekorom na motívy futbalovej lopty sa určite zapáči nejednému malému športovcovi. Ďalej disponuje kvalitným kovaním s dlhou...

Čítajte viac

Cena kompletu:
539,15 
s DPH 647,00 
Cena sa skladá z:

Junior - Komoda, lopta 11 (breza/zelená)

Detská komoda
82,91 € s DPH 99,50 

Junior - Komoda, lopta 7 (breza/zelená)

Detská komoda
137,08 € s DPH 164,50 

Junior - PC stôl, lopta 13 (breza/zelená)

Detský pracovný stôl
74,58 € s DPH 89,50 

Junior - Posteľ, lopta 16 (breza/zelená)

Klasická posteľ
149,16 € s DPH 179,00 

Junior - Regál, lopta 4 (breza/zelená)

Detský regál
95,41 € s DPH 114,50 

Položky kolekcie nábytku Junior míč

Zobrazujem 1-9 produktov z 13 celkom 12

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Junior míč

Detský nábytkový program Junior v modernom dizajne a sviežich farbách sa skvelo hodí na zariadenie detskej izby. Program Junior ponúka široké možnosti využitia. Nábytok ponúka veľké množstvo šikovne riešeného úložného priestoru, do ktorého môžete uložiť prekážajúce lôžkoviny či vankúše, hračky alebo oblečenie. Rôzne vyhotovenie skríň a komôd ukryje obrovské množstvo oblečenia, písacích potrieb či hračiek.

Nábytok je vyrobený z laminovanej LDTD s dekorom na motívy futbalovej lopty sa určite zapáči nejednému malému športovcovi. Ďalej disponuje kvalitným kovaním s dlhou životnosťou a praktickými pohodlnými úchytkami.

Program obsahuje jednoduché, avšak šikovne riešené kusy nábytku, ktoré môžete medzi sebou vzájomne kombinovať a vytvoriť si nábytkovú zostavu podľa vlastných predstáv. Takto zjednotený nábytok ľahko doladíte doplnkami.

 

Vyhotovenie:

  • dekor: zelená
  • materiál: LDTD - umývateľný povrch
  • pohodlné štvorcové úchyty

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky