Nábytkový program

Junior mechanik

Detský program Junior mechanik rozžiari oči nejedného malého milovníka áut. Predné plochy nábytku pokrývajú ilustrované kresby automechanika , ktoré sú pre deti najväčším lákadlom. Program disponuje rôznymi typmi nábytku, ktoré môžete kombinovať podľa ľúbosti a priestorových možností. Môžete si byť istí, že pre vášho malého kutila vytvoríte príjemné prostredie na jeho každodenné činnosti. Program Junior ponúka široké možnosti využitia. Nábytok ponúka veľké množstvo šikovne riešeného úložného priestoru , do ktorého môžete uložiť prekážajúce lôžkoviny či vankúše, hračky alebo...

Čítajte viac

Cena od:
31,05 
s DPH 37,26 

Položky kolekcie nábytku Junior mechanik

Zobrazujem 1-9 produktov z 15 celkom 12

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Junior mechanik

Detský program Junior mechanik rozžiari oči nejedného malého milovníka áut. Predné plochy nábytku pokrývajú ilustrované kresby automechanika, ktoré sú pre deti najväčším lákadlom. Program disponuje rôznymi typmi nábytku, ktoré môžete kombinovať podľa ľúbosti a priestorových možností. Môžete si byť istí, že pre vášho malého kutila vytvoríte príjemné prostredie na jeho každodenné činnosti.

Program Junior ponúka široké možnosti využitia. Nábytok ponúka veľké množstvo šikovne riešeného úložného priestoru, do ktorého môžete uložiť prekážajúce lôžkoviny či vankúše, hračky alebo oblečenie. Rôzne prevedenie skríň a komôd ukryje obrovské množstvo oblečenia, písacích potrieb či hračiek. Nábytok je vyrobený z laminovanej LDTD. Ďalej disponuje kvalitným kovaním s dlhou životnosťou a praktickými pohodlnými úchytkami.

 

Prevedenie:

  • dekor: modrá
  • materiál: LDTD - umývateľný povrch
  • pohodlné štvorcové úchyty

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky