Nábytkový program

Junior džungle

Detský nábytkový program Junior v modernom dizajne a sviežich farbách sa skvelo hodí na zariadenie detskej izby. Program Junior ponúka široké možnosti využitia. Nábytok ponúka veľké množstvo šikovne riešeného úložného priestoru , do ktorého môžete uložiť prekážajúce lôžkoviny či vankúše, hračky alebo oblečenie. Rôzne prevedenie skríň a komôd ukryje obrovské množstvo oblečenia, písacích potrieb či hračiek. Nábytok je vyrobený z laminovanej LDTD . Dekor s moderným motívom džungle sa určite zapáči nejednému dobrodruhovi. Ďalej disponuje kvalitným kovaním s dlhou životnosťou a...

Čítajte viac

Cena od:
19,16 
s DPH 22,99 

Položky kolekcie nábytku Junior džungle

Zobrazujem 1-9 produktov z 13 celkom 12

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Junior džungle

Detský nábytkový program Junior v modernom dizajne a sviežich farbách sa skvelo hodí na zariadenie detskej izby. Program Junior ponúka široké možnosti využitia. Nábytok ponúka veľké množstvo šikovne riešeného úložného priestoru, do ktorého môžete uložiť prekážajúce lôžkoviny či vankúše, hračky alebo oblečenie. Rôzne prevedenie skríň a komôd ukryje obrovské množstvo oblečenia, písacích potrieb či hračiek.

Nábytok je vyrobený z laminovanej LDTD. Dekor s moderným motívom džungle sa určite zapáči nejednému dobrodruhovi. Ďalej disponuje kvalitným kovaním s dlhou životnosťou a praktickými pohodlnými úchytkami. Program obsahuje jednoduché, avšak šikovne riešené kusy nábytku, ktoré môžete medzi sebou vzájomne kombinovať a vytvoriť si nábytkovú zostavu podľa vlastných predstáv. Takto zjednotený nábytok ľahko doladíte doplnkami.

 

Prevedenie:

  • dekor: zelená
  • materiál: LDTD - umývateľný povrch

Výhody:

  • možnosť kombinácie s ostatným nábytkom radu Junior

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky