Nábytkový program

Joker

Joker Program je momentálně vyprodán

Každý si zaslúži nadbytok pohodlia a izbu, v ktorej sa bude cítiť dobre. Deti dokážu byť obzvlášť kritické. Veľakrát majú veľké nároky na vzhľad izby. Chcú si ju neustále skrášľovať a vylepšovať. Často majú aj veľké množstvo vecí. Preto musia mať priestor, kde budú môcť uložiť hračky, oblečenie, veci do školy, prípadne veci spojené s ich záujmami. Detský program Joker má neutrálne prevedenie , kedy dochádza k spojeniu bielej a antracitu . Bude tak vhodný pre chlapcov i dievčatá. Izba však nie je tvorená len nábytkom. Správne...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Joker

Každý si zaslúži nadbytok pohodlia a izbu, v ktorej sa bude cítiť dobre. Deti dokážu byť obzvlášť kritické. Veľakrát majú veľké nároky na vzhľad izby. Chcú si ju neustále skrášľovať a vylepšovať. Často majú aj veľké množstvo vecí. Preto musia mať priestor, kde budú môcť uložiť hračky, oblečenie, veci do školy, prípadne veci spojené s ich záujmami. Detský program Joker neutrálne prevedenie, kedy dochádza k spojeniu bielej a antracitu. Bude tak vhodný pre chlapcov i dievčatá. Izba však nie je tvorená len nábytkom. Správne zvolená farba stien, či originálne riešenie detailov môže spoločne so zvyškom miestnosti vytvoriť ojedinelý štýl, ktorý bude jasne spĺňať znaky moderného dizajnu.

Pri výbere nábytku nás väčšinou limitujú rozmery izby a potreby detí. Z tohto dôvodu oceníte variabilitu programu.

Ak by došlo k nechcenému zašpineniu, vďaka umývateľnému povrchu všetky nečistoty behom chvíľky odstránite. Zvolený výrobný materiál je naviac odolný proti poškriabaniu, oderu a nárazu. Nábytok je pevný.

Izba si rýchlo získa všetku obľubu a pobyt v nej bude nadmerne komfortný!

 

Výhody:

  • moderný štýl
  • matná povrchová úprava
  • umývateľný povrch

 

Prevedenie:

  • materiál: DTD
  • dekor: biela, antracit

 

Dodávka:

  • demontované

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky