99 619 elektra ihneď k odoslaniu

1 172 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia 0

Viac

Technológia prepojenia 0

Príznaky tovaru 0

Viac

Expedícia 0

Zákazníci práve nakúpili

IP kamery

Napriek tomu, že IP kamery sú menšie ako tie priemyselné, tak sú všestrannejšie a hodia sa skoro všade, či už do interiéru, alebo exteriéru.

S 360° kamerou máte perfektný prehľad

Bežne sú dostupné dva varianty. Fixná verzia je zameraná na konkrétny objekt alebo miesto, zatiaľ čo 360° kamera dokáže vďaka otáčaniu pokryť každé miesto. Pri 360° kamerách si viete zvoliť niekoľko záchytných bodov, na ktoré sa bude kamera sústrediť primárne. 

Vonkajšia kamera? Žiaden problém

Uvažujete, kam umiestniť vašu kameru? My vám to uľahčíme. V ponuke sú totiž kamery vhodné do interiéru, napr. do kancelárie alebo obchodu, ale aj vonkajšie IP kamery. Exteriérová IP kamera je špeciálne upravená tak, aby vydržala v premenlivých vonkajších podmienkach. 

Záznam aj v noci

Ďalšou základnou charakteristikou IP kamier je ich schopnosť sledovať obraz buď výlučne cez deň, alebo aj v noci. S IP kamerou, ktorá má funkciu day/night, môžete mať kontrolovaný priestor 24 hodín denne. Táto funkcia je možná vďaka infračerveným LED svetlám zabudovaným vo vonkajšej kamere s nočným videním.

Priamy prenos do notebooku aj telefónu

Väčšina kamier je dostupná vo Full HD rozlíšení s možnosťou sledovania živého obrazu. Živý obraz môžete na kamerách sledovať prostredníctvom notebooku, tabletu alebo mobilného telefónu. Je však nutné si pozrieť, či kamera podporuje operačný systém. Každopádne, väčšina kamier by mala podporovať mobilný Android, iOS a pre počítač systém Windows a macOS. 

Pri niektorých domácich kamerách, ale aj vonkajších kamerách, dokážete obojsmerne komunikovať prostredníctvom telefónu priamo cez kameru. Táto možnosť sa skvele hodí, ak má vaša kamera napr. funkciu detekcie detského plaču na prihovorenie sa dieťaťu, ak nie ste doma. Notifikácia vám potom príde priamo na váš mobilný telefón.

Pripojenie

Dáta z kamery potom viete ukladať buď priamo na pamäťovú kartu, alebo na cloud. Čo sa týka pripojenia, tak čoraz viac sa stávajú populárne Wi-Fi kamery oproti káblovým kamerám. 

Hľadáte flexibilnú kameru na stráženie detí, či vášho majetku? IP kamera je tá správna voľba. Pokračovať


1. Kamera Xiao Yi Dome Home 1080P Kamera Xiao Yi Dome Home 1080P
SKLADOM
SKLADOM 59,90 € bez DPH 49,91 
2. IP kamera iGET HOMEGUARD, bezdrôtová, vonkajšie IP kamera iGET HOMEGUARD, bezdrôtová, vonkajšie
Neznáma dostupnosť
Neznáma dostupnosť 77,00 € bez DPH 64,16 

Filtrovať

Zobrazujem 1-24 produktov z 33 celkom 12

odporúčané od najlacnejších od najdrahších najlepšie hodnotené

Zobrazujem 1-24 produktov z 33 celkom 12

ďalších 24

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky