140 937 elektra ihneď k odoslaniu

765 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Oddelenie 0

Výrobcovia 0

Príznaky tovaru 0

Viac

Expedícia 0

Zákazníci práve nakúpili

Inteligentné domáce spotrebiče

V našej ponuke smart spotrebičov ide napríklad o smart práčky alebo smart chladničky. Tieto inteligentné spotrebiče pomocou smart funkcií zjednodušujú proces prania či uchovávania potravín. Ich ovládanie je možné prostredníctvom smartfónov. 

Smart práčky

Smart práčka je ideálnym moderným pomocníkom v každej domácnosti. Inteligentná práčka ponúka pripojenie na Wi-Fi, a tak umožňuje napríklad sťahovanie nových pracích programov jednoducho, pomocou mobilnej aplikácie. S touto možnosťou sú formy prania a sušenia takmer neobmedzené. Aplikácia vám takisto pomôže aj s diagnostikou prípadných problémov, takže nemusíte zakaždým volať do servisu. Pri smart práčkach si môžete vybrať buď samostatne stojacu práčku, ale tiež smart práčku so sušičkou, čo je ešte výhodnejšie, keďže spája dva spotrebiče v jednom. Na OKAY.sk nájdete ako práčky plnené spredu, tak aj práčky plnené zhora.

Smart chladničky

Pri smart chladničkách si tiež môžete nainštalovať si aplikáciu, ktorá vás upozorní, pokiaľ nastane s vašou chladničkou nejaký problém. Ide o funkciu Smart diagnosis, ktorou inteligentné chladničky disponujú. Vybrať si môžete medzi inteligentnými americkými chladničkami, ktoré obľubujú najmä viacpočetné domácnosti, ale tiež kombinované inteligentné chladničky s mrazničkami. Okrem toho tieto chladničky disponujú mnohými funkciami, ktoré napomáhajú ideálnemu skladovaniu potravín

Jednou z inteligentných funkcií, ktorou disponujú niektoré smart domáce spotrebiče, je aj automatická optimalizácia, ktorá skvalitňuje používanie týchto spotrebičov. Na OKAY.sk si môžete vybrať z tých najlepších domácich spotrebičov presne podľa vami preferovaných funkcií. Smart domácnosť je určite uľahčenie života, ktoré vám napríklad aj inteligentné práčky alebo inteligentné chladničky ponúkajú. Viac o inteligentnej domácnosti si prečítate aj v našom článku Smart home - ako funguje inteligentná domácnosť? 

Inteligentná domácnosť alebo smart home sa v súčasnosti stáva populárnym riešením v každodennom živote. V dobe, kedy je technológia neodmysliteľnou súčasťou každého dňa, nie je výnimočné, že sa tieto moderné výdobytky dostávajú aj do prevedenia domácich spotrebičov. Domácich spotrebičov, ktoré spĺňajú prívlastok inteligentné, je naozaj mnoho. Pokračovať


1. Americká chladnička LG GSL960PZBZ Americká chladnička LG GSL960PZBZ
SKLADOM
SKLADOM 1 198,90 € bez DPH 999,04 
2. Americká chladnička LG GSJ960PZBZ Americká chladnička LG GSJ960PZBZ
SKLADOM
SKLADOM 1 305,00 € bez DPH 1 087,46 
3. Sušička bielizne Bosch WTWH761BY, A++, 9 kg Sušička bielizne Bosch WTWH761BY, A++, 9 kg
SKLADOM
SKLADOM 709,00 € bez DPH 590,81 
4. Práčka so sušičkou LG F72J7HG2W, B, 7/4 kg Práčka so sušičkou LG F72J7HG2W, B, 7/4 kg
Neznáma dostupnosť
Neznáma dostupnosť 699,00 € bez DPH 582,48 
5. Práčka s predným plnením LG FW60J5WN3, A+++-10%, 6,5 kg Práčka s predným plnením LG FW60J5WN3, A+++-10%, 6,5 kg
Neznáma dostupnosť
Neznáma dostupnosť 349,00 € bez DPH 290,82 

Ďalšia najpredávanejšie

Filtrovať

Zobrazujem 1-12 produktov z 12 celkom

odporúčané od najlacnejších od najdrahších najpredávanejšienajlepšie hodnotené

Zobrazujem 1-12 produktov z 12 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky