Nábytkový program

Inge

Inge Program je momentálně vyprodán

Hľadáte kúpeľňu v neutrálnom dekore, ktorý možno kombinovať s ďalšími dekoračnými predmetmi? Inge kúpeľňa pre vás bude tým vhodným riešením. Jej moderný vzhľad ponúka množstvo prakticky členeného úložného priestoru, ktorý využijete na uloženie kozmetiky, uterákov a hygienických potrieb. Drobné detaily, povrch aj typ nábytku vás presvedčia o tom, že sa jedná o kvalitne vyhotovenú a praktickú kúpeľňu. Jednotlivé prvky sú vyrobené z materiálu MDF a LDTD , ktoré sa vyznačujú jednoduchou údržbou a dlhou životnosťou. Tieto dosky sú zvolené vďaka vysokej odolnosti a znášanlivosti...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Inge

Hľadáte kúpeľňu v neutrálnom dekore, ktorý možno kombinovať s ďalšími dekoračnými predmetmi? Inge kúpeľňa pre vás bude tým vhodným riešením. Jej moderný vzhľad ponúka množstvo prakticky členeného úložného priestoru, ktorý využijete na uloženie kozmetiky, uterákov a hygienických potrieb. Drobné detaily, povrch aj typ nábytku vás presvedčia o tom, že sa jedná o kvalitne vyhotovenú a praktickú kúpeľňu.

Jednotlivé prvky sú vyrobené z materiálu MDF a LDTD, ktoré sa vyznačujú jednoduchou údržbou a dlhou životnosťou. Tieto dosky sú zvolené vďaka vysokej odolnosti a znášanlivosti vody.

Vďaka tomuto programu bude vaša kúpeľňa dizajnovou perličkou interiéru!

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky