Indesit Indesit C00091833  Indesit C00091833 8.49

Indesit C00091833

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Kód výrobku: C00091833
Part.No.: C00091833

Vodný filter C00091833 odstraňuje vodný kameň a piesok z práčiek a umývačiek. Tým chráni spotrebiče pred hrubými nečistotami a zlepšuje tak účinnosť prania a umývania. Jeho použitie sa vyplatí hlavne pri pôsobení tvrdej vody, kedy sa pri priechode vody filtrom polyfosfátová soľ rozpúšťa vo vode a ovplyvňuje kryštalizáciu uhličitanov. Vďaka tomu zabraňuje usádzaniu vodného kameňa na vyhrievacích článkoch.

Mechanický filter taktiež odstraňuje z vody všetky častice zeminy, piesku alebo hrdze s veľkosťou nad 100 mikrónov a zabraňuje ich preniknutiu do spotrebiča a bráni tým jeho poškodeniu. Navyše zabraňuje usádzaniu vodného kameňa na skle, čím spôsobuje, že je vaše prádlo čistejšie a mäkkšie a poháre sú tak žiarivo čisté a bez škvŕn. Balenie obsahuje jednu patrónu a jedno púzdro. Patróna vydrží až 6 mesiacov, vďaka čomu nemusíte používať žiadne ďalšie zmäkčovače vody.

Výhodou používania vodného filtra je hlavne fakt, že vyhrievacie články bez povlaku vodného kameňa spotrebovávajú menej elektrickej energie na ohrievaie vody, a tým vám prinášajú veľké úspory energie a nižšie náklady na údržbu.

Hlavné vlastnosti

  • vodný filter k práčkam a umývačkám
  • odstraňuje vodný kameň a drobné nečistoty
  • výdrž 6 mesiacov
  • menšia spotreba elektrickej energie a menšie náklady na údržbu spotrebiča

Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Farbapriehľadná, Biela
Modelfilter
Typ zariadeniaumývačka riadu
Kompatibilita značkyHotpoint-Ariston

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?