124 643 elektra ihneď k odoslaniu

698 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia 1

Žáner 0

Viac

Režim multiplayer 0

Multiplayer režim 0

Príznaky tovaru 0

Expedícia 0

Zákazníci práve nakúpili

Hry na Xbox One - Microsoft

K výkonnej konzole nesmú chýbať tie najnadupanejšie herné chuťovky. Konzola Xbox One vám ponúkne ten najvyšší výkon, vďaka ktorému si zahráte aj tie najnáročnejšie hry na zariadení za pár eur, a to v tej najvyššej kvalite. Čaká na vás plno žánrov, ako sú akčné hry, stratégie, pretekárske hry alebo hry pre dvoch hráčov. Pre tento rok vás nesmú minúť nasledujúce hry na Xbox One.

Hernú ságu Far Cry pozná snáď každý, dnes je to už kultovka a prichádza s novým dielom Far Cry 5. Opäť budete zachraňovať nevinných pred tými naozaj zlými. Príbeh vás zavedie do amerického štátu Montana, kde je fiktívna krajinka s názvom Hope County. Pár obyvateľov si tam žije pokojným a usporiadaným životom, pokým ich nenavštívi fanatická banda bláznov so šialencom v čele. Hovoria si The Project at Eden’s Gate a sú to naozaj šialenci. Vašou úlohou bude vyslobodiť kedysi pokojnú krajinu z moci týchto náboženský fanatikov. Hru môžete hrať aj vo dvojici.

Ako už je každým rokom zvykom, EA nás zavaľuje pravidelnou dávkou titulov, ako je FIFA alebo NHL. FIFA 18 je už tu a verím, že sa do budúcna môžeme tešiť na FIFA 19, FIFA 20 a možno aj jubilejnú FIFA 50. Čo nová FIFA ponúka? Tak hlavne je to najnovšia technológia s názvom Real Player Motion. Ide o animácie, v ktorých sa trajektória porovnáva v každej snímke. Dochádza tak k oveľa plynulejšiemu pohybu a rýchlejšej odozve ovládania. Zmenou prešli aj osobnosti hráčov, kde je viac možností a každý je na prvý pohľad iný. Určite si túto multiplayerovú chuťovku nesmiete nechať ujsť.

Rozhodne si nesmiete nechať ujsť českú hru z českého prostredia, a to Kingdome Come: Deliverance. Ide o titul z tvrdého stredoveku, kde rozhodne nečakajte nejaké fantasy. Čaká na vás otvorený svet okolo Stříbrnej SkaliceSázavy, kde sa pohybuje plno zbojníkov a maďarských vojsk kráľa Žigmunda. Učiť sa budete mnohému, napríklad čítať, miešať odvary alebo trénovať súbojový systém. Veľmi rýchlo sa z vás stane nebezpečný zástanca slabších. Hra sa neustále vyvíja a s poslednými DLC môžete budovať aj vlastnú dedinu a starať sa o ňu.

1. Hra Microsoft XBOX ONE - Forza Horizon 4 Hra Microsoft XBOX ONE - Forza Horizon 4
SKLADOM
SKLADOM 54,90 € bez DPH 45,75 
2. Zoo Tycoon - Ultimate Animal Collection (Xbox ONE)  GYP-00020 Zoo Tycoon - Ultimate Animal Collection (Xbox ONE)  GYP-00020
SKLADOM
SKLADOM 17,90 € bez DPH 14,92 

Filtrovať

Zobrazujem 1-7 produktov z 7 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky