A-interiéry Hortensa - Sprchová batérie bez sprchového kompletu (chrom)  Hortensa - Sprchová batérie bez sprchového kompletu (chrom) 52.79

Hortensa - Sprchová batérie bez sprchového kompletu (chrom)

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniachKód výrobku: 178-0037/003
Part.No.: 178-0037/003

Každá kúpeľňa je zariadená v určitom duchu. Môže byť napríklad prudko moderná, zostavená v retro štýle, alebo môže byť typická originálnym dizajnom. Všetky majú niekoľko nenahraditeľných prvkov, bez ktorých si kúpeľňu nedokážeme predstaviť. Vodovodná batéria je presne ten prvok, ktorý nesmie vo vašej kúpeľni chýbať. Pri jej výbere sa odráža rôznorodý vkus aj štýl. Svojím vzhľadom a celkovým vyhotovením by mala korešpondovať so zavedeným štýlom, ktorý prestupuje všetkými ostatnými prvkami. Jej pozícia je natoľko podstatná, že sa celkom bezprostredne podieľa na celkovom dojme.

Hortense sprchová batéria vás zaujme na prvý pohľad. Radí sa k nástennému typu batérií. Je dodávaná bez sprchového kompletu. Pomocou stlačenia sa jednoducho otvára a zatvára. Tvary sú mierne zaoblené a pre mnohých môžu pôsobiť klasickejším dojmom. Chrómový vzhľad podporí moderný charakter, ktorý je úzko spätý s kvalitným kovovým materiálom.

Dizajn bude prítomný v každom jednotlivom prvku!

 

 

Výhody:

  • nástenná batéria
  • moderné vyhotovenie

 

Vyhotovenie:

  • materiál: kov
  • dekor: chróm

 

Dodanie:

  • zmontované

Parametre

Materiálkov, chrom
Dekór/farbachrom
Viacfarebnéne
Šírka (cm)21
Výška (cm)9
Hĺbka (cm)15,5
Štýlmoderní

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?