Herný notebook

Herný notebook Asus G531GU-AL060T 15,6" i5 8GB, SSD 512GB, 6GB PO

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Ilustračné fotografie

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach

Model roku 2019

Pokiaľ hľadáte ultimátny výkon aj jedinečný štýl na vaše hranie, ste na správnom mieste.
Full HD rozlíšenie obrazovky dodá maximálne detaily na prácu aj zábavu napríklad v podobe filmov
- Optimalizácia farieb ASUS Splendid vám dáva možnosť prispôsobiť displej práve sledovanému obsahu vrátane hier
- Výkonný procesor Intel Core poslednej generácie je zárukou plynulého behu všetkých nainštalovaných hier a aplikácií
- Dedikovaná grafika Nvida GeForce architektúry Turing pomôže s vykresľovaním aj tých najnáročnejších scén
Bleskový SSD disk s kapacitou 512 GB sa postará o rýchle spustenie celého systému aj jednotlivých aplikácií
Chladiaci systém z medených trubiek a dvoch nezávislých vetrákov maximalizuje účinnosť chladenie
- Vďaka najnovšiemu dvojpásmovému 802.11ac Wi-Fi pripojeniu sa pripojíte rýchlejšie a s väčším dosahom
- Profesionálna klávesnica s N-Key rolloverem a anti-ghostingem sľubuje rýchlu reakciu pri písaní aj hektickom ovládaní počítačových hrdinov.
RGB podsvietenie s radou efektov je ideálnym doplnkom pri hraní v noci či v horšie osvetlených izbách
- Do deja vás vtiahnu vstavané reproduktory, vďaka ktorým nemusíte dokupovať drahé prídavné audio
Tak neváhajte a ešte dnes si začnite užívať dokonalý výkon aj úchvatné efekty pri vašom hraní.

Zánovný tovar

- Tovar v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou. Na výrobku môžu byť mierne kozmetické vady, ktoré nemajú vplyv na jeho užívanie. Nemusí byť v originálnom obale.


Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý.

 

Herný notebook

 

Špičkový herný výkon v krásnom prevlečení a radu najrôznejších vylepšení ponúka najnovšia rada herných notebookov od spoločnosti ASUS pomenovaná ROG Strix G. Okrem aktuálnej generácie procesorov aj nadštandardne výkonnej grafickej karty sa môžete tešiť napríklad na efektívne chladenie, ktoré ešte viac podporí váš výkon alebo na bleskové internetové pripojenie, ktoré nikdy nenechá záseky vo vašom online hraní. Ako čerešnička na torte je potom pripravené štýlové podsvietenie nielen klávesnice, ale celého prístroja.

 

 

 

 

DIZAJN

REPREZENTATÍVNY VZHĽAD

 

Pri práci na dizajne modelov Strix G spolupracoval výrobca so skupinou BMW Designworks Group, ktorá mu vdychla nielen jedinečný vzhľad, ale aj prepracovaný spôsob chladenia 3D Flow Zone. Výsledkom je tak krásny podvozok s brúseným vekom a asymetrickými výrezmi na vetranie. Jedinečný vzhľad doplňuje voliteľný svetelný pruh s nastaviteľným RGB svetlom.

 

 

 

 

Elegantná línia

Zo spolupráce so skupinou BMW Designwork vznikol moderný koncept, ktorý vsádza na jednoduchý a výrazný štýl s vystúpenými lismi a výkyvnými rebrami. Na prvý pohľad je tak jasné, že sa nejedná o žiadnu hračku.

 

 

 

Štýlové podsvietenie

Vďaka svetelnému pásiku na spodku notebooku dodáte štýl každému nočnému hraniu. Prispôsobte si podsvietenie práve spustenej hre alebo jemne doplňte sledovaný film. Je to len na vás. Navyše je samozrejmosťou synchronizácia s ďalšími prístrojmi Aura Sync.


 

 

Tenký rámček

Rámček po okrajoch displeja sa podarilo stenčiť na minimálnu možnú mieru, vďaka čomu je notebook nielen sám o sebe kompaktnejší, ale navyše nijako neruší pri pozorovaní obrazovky. Môžete sa tak naplno ponoriť do herného či filmového zážitku.

 

 

 

Spevnené pánty

Unikátne pánty inšpirované zatváraním lietadlových dverí sú nielen veľmi pevné, ale elegantne mizne späť do podvozku pri každom zatváraní. Vďaka tomu si notebook udržuje nízky profil a zároveň podporuje odvetrávanie a zlepšuje chladenie.

 

 

Jednoduchý upgrade

Jednoducho sa potom taktiež dostanete k vnútorným komponentom svojho prístroja, ako je operačná pamäť alebo úložisko. K vylepšeniu notebooku o dodatočný výkon alebo kapacitu tak bude stačiť odskrutkovať spodný panel obyčajným skrutkovačom.

 

 

 

 

 

VÝKON

MAXIMÁLNE DETAILY

 

Pod kapotou prístroja nájdete jednoznačne to najlepšie, čo súčasné komponenty ponúkajú. Najnovšia generácia procesoru a grafickej karty, viac než dostatok operačnej pamäte aj bleskový SSD disk. To všetko vám pomôže dosiahnuť na tie najlepšie detaily vo vašich hrách či na najpohodlnejšiu prácu v náročných programoch.

 

 

 

Intel Core

 

NVIDIA GeForce

 

RAM

 

SSD

i5-9300H

(2.4 / TB 4.1 GHz)

 

GTX 1660 Ti

6GB GDDR6

 

8GB DDR4

2666 MHz

 

512 GB

M.2 PCIe NVMe

 

 

Intel 9. generácia

Procesor značky Intel vo svojej poslednej verzii ešte narástol na výkone a skvelo tak podporí každú hernú bombu, ktorú si nainštalujete. Procesor ponúka novú šesticu fyzických jadier, ktoré sa rozdeľujú vďaka Hyper-Threadingu do dvanástich vlákien, takže multitasking nie je najmenšou prekážkou.

 

 

Grafika GeForce

Ani v grafickom výkone neostáva model pozadu a je vybavený hneď špičkovou grafikou od Nvidie s novou architektúrou Turing. Vďaka tomu poskytuje programovateľné tieňovanie alebo Ray tracing a tak vylepšuje osvetlenie a herné efekty, ako je napríklad večerné šero plné tieňov alebo vodná hladina.

 

 

 

Operačná pamäť

Dvojkanálová operačná pamäť DDR4-266 je vysoko výkonná RAMka, ktorá bez problémov zvláda akúkoľvek výzvu. Môžete tak hrať najnovšie náročné tituly a zároveň ich streamovať či chatovať so spoluhráčmi bez najmenšieho záseku.

 

 

Bleskový disk SSD

Výsadou SSD diskov je bezprostredne ich neuveriteľná načítavacia rýchlosť. Spustenie systému počas pár sekúnd, hry načítané počas mrknutia oka a samozrejme aj dostatočná kapacita na všetky súbory, filmy, hudbu a objemné hry.

 

 

 

 

 

CHLADENIE

INTELIGENTNÝ ODVOD TEPLA

 

Jedinečný spôsob chladenia obstaráva pri modeli Strix G dvojica ventilátorov s 83 lopatkami v tvare krídel, ktoré zlepšujú prúdenie vzduchu, samočistiaci tepelný modul, ktorý odsáva prach a zvyšuje tak životnosť a taktiež ultratenké lamely, ktoré rozširujú povrch na odvod tepla. Chod celého počítača je navyše sledovaný softwarom Armory Crate, ktorý prepína medzi prevádzkovými režimami a optimalizuje výkon jednotlivým úlohám.

 

 

 

Ideálny prietok vzduchu

Dostatočný prietok vzduchu poskytuje zóna 3D Flow, ktorá je silno odvetrávaná napríklad vďaka dopredu posunutým pántom. Dierované rebrá pretínajúce zadnú časť potom uľahčujú prietok vzduchu, ktorý znižuje teplotu komponentov.

 

 

Špičkové ventilátory

Dvojica ventilátorov N-Blade zaisťuje ten najlepší možný prietok vzduchu. Sú starostlivo tvarované na efektívne vsávanie, pričom využívajú napríklad lopatky z polyméru tekutých kryštálov až o tretinu tenších než u bežných ventilátorov alebo vynikajúcim počtom 83 lopatiek.

 

 

Automatické čistenie

Špeciálne protiprachové trubice zachycujú a posúvajú častice prachu mimo podvozku a zabraňujú tak jeho hromadeniu na rebrách. Vďaka tomu sú chladiče udržované bez nečistôt a stále si udržujú optimálny tepelný rozptyl.

 

 

Klávesnica Coolzone

Dlhé herné seanse sú často sprevádzané nielen nadmerným zahrievaním komponentov, ale aj klávesnica, ktorá potom rozohriatá nepríjemne pôsobí na prsty. Strix G je preto odvzdušňovaný v okolí kláves WASD, vďaka čomu zvýši váš komfort aj počas naozaj dlhého hrania.

 

 

Viac rebier

Každý z chladičov rozvádzajúcich tepelnú energiu je potiahnutý ultra tenkými medenými rebrami s profilom iba 0,1 mm, ktoré umožňujú zvýšiť odvod tepla až o 10,4 % a znížiť odpor vzduchu o 8,2 %.

 

 

Lepší rozptyl tepla

Rozšírený rozdeľovač tepla absorbuje teplo z grafickej a procesorovej jednotky a vedie ho tak, aby nedochádzalo k tepelnému škrteniu. Využíva k tomu päticu trubiek a dokáže tak udržať napájacie komponenty pod 85 °C. Máte tak zaručenú dlhodobú spoľahlivosť a životnosť systému.

 

 

Trojica režimov

Aby notebook dokázal vždy podporiť práve spustený program či hru, automaticky upravuje výkon chladenia do troch režimov. Režim Turbo zapne ventilátory na najvyššie obrátky a dovolí vám na maximum využiť výkon počítača. Režim Balanced vyváža pomer otáčok, chladenia, vydávaného hluku a režim Silent sa postará o tichý chod.

 

 

 

 

 

DISPLEJ

SUPERRÝCHLE ZOBRAZENIE

 

Displej úplne odpovedá všetkým herným požiadavkám na čo najrýchlejšie zobrazenie a tak aj okamžitý prehľad o hernom dianí. Využíva k tomu napríklad rýchlu obnovovaciu frekvenciu dosahujúcu pri modeloch rady Strix G až 144 Hz alebo minimálnu odozvu. Na vás tak čaká krásne plynulá grafika aj pri vysokom FPS.

 

 

 

PODSVIETENIE

JEDINEČNÝ ZÁŽITOK

Keď sa okolo vás zatmie je ideálny čas naplno využiť všetkých drobností, ktoré si pre vás Strix G pripravil. Na radu v tento moment prichádza pôsobivá hra svetiel v podobe osvetlených hrán, podsvietenej klávesnice a prehľadných klávesov WASD. Navyše vám podsvietenie sprehľadní, ktoré klávesy práve stláčate. Štýl je možné bez problémov synchronizovať s ostatnými zariadeniami AuraSync a vytvoriť tak dokonalé herné prostredie.

 

 

 

 

 

OVLÁDANIE

PRESNÁ A RÝCHLA KLÁVESNICA

 

Určujúcim znakom každej hernej klávesnice sú najmä rýchlosť, presnosť a výdrž. V týchto ohľadoch sa klávesnica inšpirovala svojimi stolnými kolegyňami a dokáže tak ponúknuť výnimočnú trvanlivosť 20 miliónov stlačení alebo bleskovú reakciu. Samozrejmosťou je potom nádherné podsvietenie v RGB farbách s rôznymi efektmi.

 

 

 

Počet stlačení

 

Podsvietenie

 

Technológia

 

Technológia

20 miliónov

 

RGB

 

N-Key rollover

 

Anti-ghosting

 

 

Stvorený k hraniu

Na klávesnici nájdeme radu prvkov, ktoré spríjemňujú hranie aj ovládanie. Môžete sa napríklad tešiť na funkčné klávesy oddelené pre menej chybných stlačení, izolované smerové šípky alebo rozšírený medzerník. V modely navyše nájdete aj numerickú klávesnicu, ktorá je ukrytá v touchpade.

 

 

Vyhradené klávesy

Nad klasickými klávesmi nájdete päticu vyhradených herných kláves, ktoré poslúžia k rýchlej úprave. Okamžite tak napríklad stlmíte zvuk alebo mikrofón, upravíte režim výkonu alebo zapnete Armory Crate. Sú navyše umiestnené vľavo na rýchly prístup ľavou rukou bez nutnosti opúšťať myš.

 

 

 

Okamžitá reakcia

Vďaka exkluzívnej technológii Overstroke zaznamená systém stlačenie klávesy omnoho skôr, čo v praxi znamená rýchlejšie vykonávanie všetkých činností v hre od kúzlenia cez udávanie povelov až po chatovanie. A tým samozrejme aj značnú výhodu pred súperom.

 

 

 

Presné ovládanie

S pomocou dvojice technológií N-Key rollover a anti-ghosting je postarané o čo najpresnejšie ovládanie. Technológia totiž zaistí správne rozpoznanie každého stlačenia bez ohľadu na to, koľko kláves v jednej chvíli stláčate. Nemusíte tak mať strach, že by nejaká vaša skratka nezafungovala a vy prišli o drahocenné sekundy.

 

 

 

 

 

ZVUK

HUDBA ZO VŠETKÝCH SMEROV

 

Nervytrasúcu akciu či rozprávkovú atmosféru v hrách nerobí len obraz, ale aj hudba. Aby ste si každý zážitok mohli dokonalo vychutnať, pripravil si pre vás notebook reproduktory smerujúce do strán s technológiou inteligentného zosilňovača. Dočkáte sa tak zvuku s menším skreslením šumu, lepšími basami alebo vyšším dynamickým rozsahom.

 

 

 

 

PRIPOJENIE

STÁLE SILNÝ WI-FI SIGNÁL

 

Pri hraní online hier sú jednou z najnepríjemnejších vecí, čo vás môže stretnúť, frustrujúce zaostávanie. Oneskorenie v pripojení, ktoré nemôžete nijako ovplyvniť. Aby ste sa tomuto javu dokázali úplne vyhnúť, využijete technológiu ROG RangeBoost, ktorá vyberá kombináciu antén podľa ich sily a minimalizuje tak hluché miesta. Zvyšuje tak dosah bezdrôtovej siete až o 30 %. Gigabitový Wi-Fi Intel 802.11ac navyše ponúkne kapacitu až 1,7 GB/s, čím zaistí bleskové pripojenie.

 

 

 

 

PORTY

PRIPOJÍTE VŠETKO

 

K pripojeniu vašich periférií či k prenosu súborov na externé média využijete moderné bleskové porty. Na myš, slúchadlá, USB kľúčenku alebo externý disk ponúka modely Strix G moderné USB 3.1 typu C s bleskovovými prenosovými rýchlosťami. Na zobrazovacie zariadenia, ako je napríklad druhý monitor je pripravený HDMI 2.0b, ktorému nerobí problém ani prenos 4K rozlíšenie.

 

 

 

 

SOFTWARE

VŠETKO V JEDNOM

 

So systémom ROG Armory Crate máte všetky potrebné nastavenia na jednom mieste. V jedinom nástroji si tak upravíte výkon, rýchlo ho maximalizujete, či si upravíte podsvietenie. Navyše si nastavenie môžete uložiť do jednotlivých profilov a nechať si ich automaticky spúšťať s príslušnými titulmi.

 

 


Parametre

VLASTNOSTI
Druh tovaruHerné/profi

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu

Splátková kalkulačka

Pri výpočte splátok došlo k chybe.
Splátky nemožno v aktuálnej chvíli vypočítať.
Cena s DPH: 1 001,70 €
Priama platba:
0
Doba splácania:
0 mesiacov
Mesačná splátka
Podrobnosti o úvere
Výška jednej splátky:
Počet splátok:
Splatnosť ku dňu v mesiaci:
Predpokladaný dátum poskytnutia:
Dátum prvej splátky:
Dátum poslednej splátky:
Ročná úroková sadzba:
Celková čiastka splatná spotrebiteľom:
RPMN: