Nábytkový program

Helen

Helen

Spálňa nemusí byť len praktické miesto, kde chodíte odpočívať. Prečo by nemohla byť  elegantná a mať štýl? So spálňovým  setom Helen sa nám to splní. Kombinácia dekorov dub sonoma/dub denver pôsobí vkusne a vyčaruje v vašej spálni jedinečnú atmosféru. Priestorná štvordverová skriňa  Helen disponuje úložným priestorom, ktorý Vám vyrazí dych. Stredné časti dverí sú opatrené obdĺžnikovými zrkadlami, ktoré sa hodia pre každodenné prípravy do spoločnosti. Vnútorná výbava sa skladá zo štyroch políc na jednej dvojdverovej strane a z jednej vrchnej police, pod...

Čítajte viac

Cena od:
124,16 
s DPH 149,00 

Položky kolekcie nábytku Helen

Zobrazujem 1-8 produktov z 8 celkom

Popis kolekcie nábytku Helen

Spálňa nemusí byť len praktické miesto, kde chodíte odpočívať. Prečo by nemohla byť elegantná a mať štýl? So spálňovým setom Helen sa nám to splní. Kombinácia dekorov dub sonoma/dub denver pôsobí vkusne a vyčaruje v vašej spálni jedinečnú atmosféru.

Priestorná štvordverová skriňa Helen disponuje úložným priestorom, ktorý Vám vyrazí dych. Stredné časti dverí sú opatrené obdĺžnikovými zrkadlami, ktoré sa hodia pre každodenné prípravy do spoločnosti.

Vnútorná výbava sa skladá zo štyroch políc na jednej dvojdverovej strane a z jednej vrchnej police, pod ktorou je uložená šatňová tyč, na druhej strane skrine.

Doprajte si pohodlie postele Helen v šírke 160 cm. Predáva sa spoločne s dvoma nočnými stolčekmi, ktoré sú v rovnakom dekore.

 

Výhody:

  • moderný dizajn
  • lákavá kombinácia dekorov

Vyhotovenie:

  • dekor: dub sonoma/dub denver
  • materiál: LDTD/DTD

Dodanie

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky