NOVINKA: Doprava elektra aj nábytku do vybranej predajne ZADARMO

x
Hama Hama 43512 Video káble + konektory  Hama 43512 Hama 43512 5 3 7.99

Video kábel, konektor

Hama 43512

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Ilustračné fotografie

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Kód výrobku: 43512
Part.No.: 43512

Potrebujete prepojiť televízor s DVD rekordérom alebo iným zariadením a nechcete prísť o HD rozlíšenie? Pre tieto prípady môžete použiť highspeed HDMI kábel Hama 43512. Využíva sa pre plne digitálne audio-video prepojenie. Tento kábel tiež podporuje 3D zobrazenie a spätný audiokanál ARC pre možnosť obojsmerného prenosu audiosignálu. Užívateľom ponúka prenosovú rýchlosť 10,2 Gb/s pri maximálnom rozlíšení 1080p. Podporuje komprimované audioformáty typu DD, DTS, DolbyTrueHD alebo DTS-HD.

Kábel pozlátené kontakty, ktoré zamedzujú oxidácii a zaisťujú optimálny prenos signálu. Má tiež jednotlivo tienené vodiče a celkovo je tienený fóliou a opletením. Vďaka tomu sa tieto signály neovplyvňujú a dochádza tak k čistému prenosu signálu bez rušenia. Kábel má zahnuté konektory, čo oceníte najmä na miestach, kam nie je dobrý prístup alebo dostatok priestoru pre klasický kábel. Dĺžka kábla 1,5 metra plne dostačuje v miestnostiach, kde máte televíziu a ďalšie prepojené zariadenia na rovnakom mieste, napríklad v jednom televíznom stolíku. Vidlica kolmá k ose kábla je ideálna pre vertikálne zásuvky na boku televízora. Tento kábel je 19-pólový a patrí do kategórie TechLine.


Parametre

VLASTNOSTI
Dĺžka kábla1,5 meter
Konektor 1HDMI
Konektor 2HDMI
Typ pohlaviaSamec / samec
FarbaČierna
Rýchlosť prenosu dát10,2 Gbit/s

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
  • 0 hlasov
  • 0 hlasov
    • Funguje bez prolémov.
    • Zárohový (lomený) konektor je super, keď máte TV skoro priamo na stene (moja situácia). Bez problémov mi konektor sadol a ešte ostala aj vôľa.
    0 hlasov
Položiť novú otázku