SPORÁK MORA V AKCII ZA 179 € predtým za 239 € | iba 2 ks
Nábytkový program

GW-Turin

Originalita, pestrosť a  moderné vyhotovenie  sú natoľko typické pre predsieňový program  GW-Turin.  Nespočetné výhody sprevádzajú všetky prvky. Použitý dekor  antracit  vytvára neutrálny podklad pre neskoršie dekorácie a prípadne doplnky. Hala, alebo chodba bude vďaka navolenej koncepcii pôsobiť zotrvalo upratane a čisto. Flexibilita programu sa skrýva v možnosti kombinovania jednotlivých kusov nábytku.   Isto oceníte možnosť  obojstrannej montáže , vďaka ktorej si vytvoríte taký priestor, ktorý vám bude plne vyhovovať. V neposlednej...

Čítajte viac

Cena od:
66,25 
s DPH 79,50 

Položky kolekcie nábytku GW-Turin

Zobrazujem 1-5 produktov z 5 celkom

Popis kolekcie nábytku GW-Turin

Originalita, pestrosť a moderné vyhotovenie sú natoľko typické pre predsieňový program GW-Turin. Nespočetné výhody sprevádzajú všetky prvky. Použitý dekor antracit vytvára neutrálny podklad pre neskoršie dekorácie a prípadne doplnky. Hala, alebo chodba bude vďaka navolenej koncepcii pôsobiť zotrvalo upratane a čisto. Flexibilita programu sa skrýva v možnosti kombinovania jednotlivých kusov nábytku.  

Isto oceníte možnosť obojstrannej montáže, vďaka ktorej si vytvoríte taký priestor, ktorý vám bude plne vyhovovať. V neposlednej rade je nutné spomenúť ABS hrany, vďaka ktorým je nábytok odolnejší a pevnejší. Hlavná výhoda tohto programu je ochrana dosiek proti vlhkosti. Pre výrobu sú použité laminované drevotrieskové dosky, ktoré sa vyznačujú svojou odolnosťou.   

 

Výhody:

  • moderný vzhľad
  • ABS hrany
  • obojstranná montáž

 

Vyhotovenie:

  • materiál: laminát
  • dekor: antracit

 

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky