Nábytkový program

GW-Trento

Mnohí z nás ocenia praktickú miestnosť, alebo vstupnú halu s jednoduchým a zároveň elegantným vzhľadom. Nikto nepohrdne účelným kusom nábytku, ktorý vytvorí bohatý odkladací priestor.  Nábytok z predsieňového programu GW-Trento  ponúka praktické riešenie, ktoré vo vašej domácnosti nesmie chýbať. Z estetickej stránky sa radí medzi  moderný  typ nábytku. Vašu predsieň môžete doplniť ďalšími doplnkami a vytvoriť dizajnovú vstupnú miestnosť. Materiálom predných plôch je drevovláknitá doska  MDF , ktorá je veľmi využívaná práve vďaka vysokej...

Čítajte viac

Cena od:
340,82 
s DPH 409,00 

Položky kolekcie nábytku GW-Trento

Zobrazujem 1-3 produktov z 3 celkom

Popis kolekcie nábytku GW-Trento

Mnohí z nás ocenia praktickú miestnosť, alebo vstupnú halu s jednoduchým a zároveň elegantným vzhľadom. Nikto nepohrdne účelným kusom nábytku, ktorý vytvorí bohatý odkladací priestor. Nábytok z predsieňového programu GW-Trento ponúka praktické riešenie, ktoré vo vašej domácnosti nesmie chýbať. Z estetickej stránky sa radí medzi moderný typ nábytku. Vašu predsieň môžete doplniť ďalšími doplnkami a vytvoriť dizajnovú vstupnú miestnosť.

Materiálom predných plôch je drevovláknitá doska MDF, ktorá je veľmi využívaná práve vďaka vysokej odolnosti voči vode a tiež vďaka jednoduchej údržbe. Korpusy sú vyrobené z drevotrieskových dosiek LDTD, ktoré sú známe svojou odolnosťou, pevnosťou a kvalitou. Tieto dosky majú hrubý povrch, ktorý veľmi nenápadne kopíruje štruktúru dreva. 

 

Výhody:

  • zapustené kovové úchytky
  • lesklý povrch
  • moderný vzhľad

 

Vyhotovenie:

  • materiál: LDTD
  • dekor: biela / biela+antracit

 

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky