Nábytkový program

GW-Tokio

GW-Tokio Program je momentálně vyprodán

Kto uprednostňuje skôr  prírodný dizajn  oproti farebným dekorom, si isto príde na svoje u predsieňového programu  GW-Tokio . Jeho názov ho priamo spojuje s navoleným dekórom.  Reliéfne vyhotovenie  predných plôch podporuje prírodný vzhľad a navodzuje pocit autenticity. Okrem úložného priestoru a náležitej praktickosti ponúka množstvo užitočných výhod.  Medzi účelné prvky tohto programu patrí praktická skrinka na topánky, skrinka na topánky spojená s lavicou, vešiakový panel na zavesenie kabátov, vysoká skriňa a v neposlednej rade veľké...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku GW-Tokio

Kto uprednostňuje skôr prírodný dizajn oproti farebným dekorom, si isto príde na svoje u predsieňového programu GW-Tokio. Jeho názov ho priamo spojuje s navoleným dekórom. Reliéfne vyhotovenie predných plôch podporuje prírodný vzhľad a navodzuje pocit autenticity. Okrem úložného priestoru a náležitej praktickosti ponúka množstvo užitočných výhod. 

Medzi účelné prvky tohto programu patrí praktická skrinka na topánky, skrinka na topánky spojená s lavicou, vešiakový panel na zavesenie kabátov, vysoká skriňa a v neposlednej rade veľké zrkadlo. 

Nábytok je zhotovený z laminovaných drevotrieskových dosiek, ktoré sa vyznačujú svojou odolnosťou. 

 

Výhody:

  • prírodný vzhľad
  • štandardná povrchová úprava

 

Vyhotovenie:

  • materiál: laminát
  • dekor: buk repro

 

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky