Vážení zákazníci, ospravedlňujeme sa za výpadok sortimentu nábytku, na oprave pracujeme.

x
Nábytkový program

GW-Slide

GW-Slide Program je momentálně vyprodán

Kancelársky program Slide ponúka moderné a praktické riešenie nielen pre vašu kanceláriu. Predstavuje variabilný a veľkorysý úložný priesto r, s ktorým hravo nájdete to správne miesto pre vaše dokumenty, spisy, kartotéky či iné nevyhnutné veci potrebné pri práci. Okrem skriniek a regálov úložné miesto poskytuje aj dizajnovo zaujímavý stôl, takže dôležité veci budete mať okamžite v ruke.  Program vyniká aj moderným dizajnom , ktorý na prvý pohľad zaujme. Nábytok tak bude plniť nielen praktickú funkciu, ale bude slúžiť aj ako štýlový doplnok interiéru. Určite oceníte aj...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku GW-Slide

Kancelársky program Slide ponúka moderné a praktické riešenie nielen pre vašu kanceláriu. Predstavuje variabilný a veľkorysý úložný priestor, s ktorým hravo nájdete to správne miesto pre vaše dokumenty, spisy, kartotéky či iné nevyhnutné veci potrebné pri práci. Okrem skriniek a regálov úložné miesto poskytuje aj dizajnovo zaujímavý stôl, takže dôležité veci budete mať okamžite v ruke. 

Program vyniká aj moderným dizajnom, ktorý na prvý pohľad zaujme. Nábytok tak bude plniť nielen praktickú funkciu, ale bude slúžiť aj ako štýlový doplnok interiéru.

Určite oceníte aj skvelé vlastnosti použitého materiálu, LDTD. Okrem kvality vyniká odolnosťou voči vode, teplu a chemikáliám, ktoré sa bežne používajú v domácnosti, takže vaša kancelária si dlho zachová svoj pekný vzhľad. 

Doprajte si modernú kanceláriu a nechajte sa hýčkať praktickosťou, ktorú ponúka!

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky