CHLADNIČKA SAMSUNG V AKCII ZA 749 € predtým za 949 € | iba 3 ks
Nábytkový program

GW-Profi

Kancelársky program GW-Profi  splní váš sen o modernej a hlavne praktickej pracovni, alebo kancelárii. Ponúka  veľké množstvo prehľadne usporiadaného úložného a odkladacieho priestoru , ktorý určite oceníte pri organizácii vašich spisov, kartoték či iných vecí nevyhnutných pre vašu prácu. Nábytok z tohto programu bude zároveň plniť aj funkciu štýlových doplnkov interiéru. Je vyrábaný v  modernom vyhotovení , ktoré vás len tak ľahko neomrzí. Zároveň vďaka použitému materiálu  LDTD , čiže laminovaným drevotrieskovým doskám, ponúka skvelé...

Čítajte viac

Cena od:
129,56 
s DPH 155,48 

Položky kolekcie nábytku GW-Profi

Zobrazujem 1-9 produktov z 30 celkom 1234

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku GW-Profi

Kancelársky program GW-Profi splní váš sen o modernej a hlavne praktickej pracovni, alebo kancelárii. Ponúka veľké množstvo prehľadne usporiadaného úložného a odkladacieho priestoru, ktorý určite oceníte pri organizácii vašich spisov, kartoték či iných vecí nevyhnutných pre vašu prácu.

Nábytok z tohto programu bude zároveň plniť aj funkciu štýlových doplnkov interiéru. Je vyrábaný v modernom vyhotovení, ktoré vás len tak ľahko neomrzí. Zároveň vďaka použitému materiálu LDTD, čiže laminovaným drevotrieskovým doskám, ponúka skvelé vlastnosti. 

Povrchová úprava dosiek zaručuje odolnosť proti pôsobeniu vody, teplu a chemikáliám, ktoré bežne používate v domácnosti, takže vaša kancelária bude dlho krásna.

Doprajte si kanceláriu, ktorá dýcha štýlom a praktickosťou a vytvorte si tak miesto, kde budete s chuťou pracovať!

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky